FB pixel TP pixel
La Voce del Violino
La Voce del Violino

Komisař Montalbano: Hlas houslí

La Voce del Violino
Itálie | 1999 | Komisař Montalbano | Krimi filmy | Krimi drama

I velké věci mohou mít pranepatrné příčiny. Kdyby byl někdo Montalbanovi řekl, že díky slepici, procházející se po okraji silnice, se dostane k jednomu z nejzvláštnějších případů své kariéry, asi by tomu nevěřil. Jenomže nebýt té slepice, nenabouralo by jeho auto do jiného, zaparkovaného před jistou...

I velké věci mohou mít pranepatrné příčiny. Kdyby byl někdo Montalbanovi řekl, že díky slepici, procházející se po okraji silnice, se dostane k jednomu z nejzvláštnějších případů své kariéry, asi by tomu nevěřil. Jenomže nebýt té slepice, nenabouralo by jeho auto do jiného, zaparkovaného před jistou starou venkovskou vilou v osadě Tre Fontane. A nebýt té kolize, nikdy by se nezapletl do vyšetřování vraždy, která se tam stala, neboť Tre Fontane spadá pod jiný policejní okrsek. A kdyby se nezapletl do tohoto vyšetřování, nebyl by se setkal s Annou... Jenomže, jak už řečeno, i velké věci mívají nepatrné příčiny...

Hrají: Luca Zingaretti, Katharina Böhm, Biancamaria D'Amato, Cesare Bocci, Peppino Mazzotta, Angelo Russo, Alessia Merz

Režie: Alberto Sironi

IMDb  74 % Kinobox  71 %

Komisař Montalbano: Hlas houslí online

Sledovat Komisař Montalbano: Hlas houslí online můžeš na Netflix. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Komisař Montalbano: Hlas houslí online, zda je ke stažení a zda má Komisař Montalbano: Hlas houslí dabing nebo titulky.

Netflix
Netflix
anglické titulky | původní znění | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 13. 5. 2021
Předplatné za 199 Kč nebo 259 Kč nebo 319 Kč - Vysvětlení cen předplatného
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Komisař Montalbano: Hlas houslí recenze a hodnocení

Tvůj názor na Komisař Montalbano: Hlas houslí?

Ve filmu Komisař Montalbano: Hlas houslí hrají Luca Zingaretti, Katharina Böhm, Biancamaria D'Amato, Cesare Bocci, Peppino Mazzotta, Angelo Russo, Alessia Merz.

Film Komisař Montalbano: Hlas houslí režíruje Alberto Sironi.

Film Komisař Montalbano: Hlas houslí můžete vidět na Netflix.

Film Komisař Montalbano: Hlas houslí je online na Netflix, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.