FB pixel TP pixel
King of Thieves
King of Thieves

Král zlodějů

King of Thieves
Nizozemí | 2003 | Drama | Sociální problémy | 101 minut

Hlavním hrdinou je desetiletý ukrajinský chlapec Barbu, který žije v chudé zapadlé osadě. Se závanem velkého vzdáleného světa přijde do osady bývalý cirkusový artista Caruso, který chlapce koupí od rodičů a slíbí mu úspěšnou kariéru v cirkuse. Na jeho naléhání odkoupí i jeho starší sestru Mimmu a ob...

Hlavním hrdinou je desetiletý ukrajinský chlapec Barbu, který žije v chudé zapadlé osadě. Se závanem velkého vzdáleného světa přijde do osady bývalý cirkusový artista Caruso, který chlapce koupí od rodičů a slíbí mu úspěšnou kariéru v cirkuse. Na jeho naléhání odkoupí i jeho starší sestru Mimmu a obě děti propašuje do Berlína. Tam však děvče potají předá do nevěstince a Barbuu nechá zasvětit do tajů krádeží a zlodějin. Mezi mužem a chlapcem se vytváří zvláštní vztah. Zpočátku Barbu Carusa obdivuje a slepě mu věří. Bývalý cirkusák zase v tmavookém chlapci vidí syna, kterého nikdy neměl a představí ho i své družce Júlii, tvrdě poznamenané dávnou nehodou v šapitó. Do bezcitné mašinérie obchodu s dětmi se míchají potlačované, dávno zapomenuté city a sny...

IMDb  71 % CSFD  68 %

Sleduj Král zlodějů celý film zdarma

Pusť si Král zlodějů online hned zdarma na Filmtoro.Král zlodějů online

Sledovat Král zlodějů online můžeš na Filmy česky. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Král zlodějů online, zda je ke stažení a zda má Král zlodějů dabing nebo titulky.

Filmy česky
Filmy česky
český dabing | HD kvalita | od 3. 12. 2021
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Král zlodějů obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Král zlodějů, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Král zlodějů postavy.

Král zlodějů recenze a hodnocení

Ve filmu Král zlodějů hrají Lazar Ristovski, Iakov Kultiasov, Katharina Thalbach, Oktay Özdemir, Birol Ünel, Anna Thalbach, Paulus Manker.

Film Král zlodějů režíruje Ivan Fila.

Film Král zlodějů má 101 minut.

Film Král zlodějů můžete vidět na Filmy česky.

Film Král zlodějů je online na Filmy česky, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.