FB pixel TP pixel
Little Man Tate
Little Man Tate

Little Man Tate

Little Man Tate
USA | 1991 | Drama | Génius | 99 minut

Fred Tate není typický sedmiletý chlapec. Je to génius. Má neuvěřitelné schopnosti a znalosti v oblasti umění, věd a matematiky, které ho však izolují od ostatních dětí. Víc než co jiného si přeje, aby byl oblíbený mezi svými vrstevníky. Fredova matka Dede (Jodie Fosterová) není typická matka. Je ml...

Fred Tate není typický sedmiletý chlapec. Je to génius. Má neuvěřitelné schopnosti a znalosti v oblasti umění, věd a matematiky, které ho však izolují od ostatních dětí. Víc než co jiného si přeje, aby byl oblíbený mezi svými vrstevníky. Fredova matka Dede (Jodie Fosterová) není typická matka. Je mladá, impulzivní a často se dostává do problémů kvůli svým cynickým poznámkám. Svého syna ale miluje nade vše a dělá, co je v jejích silách, aby ho uživila. Fredových neuvěřitelných schopností si všimne Dr. Jane Griersonová, která chlapce angažuje do své \show géniů\

IMDb  66 %

Little Man Tate online

Sledovat Little Man Tate online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Little Man Tate online, zda je ke stažení a zda má Little Man Tate dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 25. 3. 2020
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Little Man Tate obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Little Man Tate, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Little Man Tate postavy.

Jodie Foster
Jodie Foster
Dede Tate
Dianne Wiest
Dianne Wiest
Jane Grierson
Adam Hann-Byrd
Adam Hann-Byrd
Fred Tate
David Hyde Pierce
David Hyde Pierce
Garth Emmerick
Debi Mazar
Debi Mazar
Gina
P.J. Ochlan
P.J. Ochlan
Damon Wells
Michael Shulman
Michael Shulman
Matt Montini
Celia Weston
Celia Weston
Miss Nimvel
George Plimpton
George Plimpton
Winston F. Buckner
Mark Isham
Mark Isham
Hudba
Jodie Foster
Jodie Foster
Režie

Little Man Tate recenze a hodnocení

Ve filmu Little Man Tate hrají Jodie Foster, Dianne Wiest, Adam Hann-Byrd, Harry Connick Jr., David Hyde Pierce, Debi Mazar, P.J. Ochlan.

Film Little Man Tate režíruje Jodie Foster.

Film Little Man Tate má 99 minut.

Film Little Man Tate můžete vidět na iTunes.

Film Little Man Tate je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.