FB pixel TP pixel
Pusher II: With Blood on My Hands

Pappyland - Pappy Talks With His Hands

Pusher II: With Blood on My Hands
Velká Británie | 2004 | Pusher | 100 minut

Osm let po průlomovém hitu Dealer se režisér Nicolas Winding Refn vrátil k postavám a světu, které ho katapultovaly mezi nejsledovanější evropské filmaře. V druhém díle velmi volně navazuje na předchozí události, ale zaměřuje se tentokrát na postavu druhořadého dealera a prosťáčka Tonnyho v podání M...

Osm let po průlomovém hitu Dealer se režisér Nicolas Winding Refn vrátil k postavám a světu, které ho katapultovaly mezi nejsledovanější evropské filmaře. V druhém díle velmi volně navazuje na předchozí události, ale zaměřuje se tentokrát na postavu druhořadého dealera a prosťáčka Tonnyho v podání Madse Mikkelsena. Ten se vrací z vězení a rovnýma nohama zase končí ve svrabu malých i velkých krádeží, podfuků, šméček a vyrovnávání účtů. Během toho se pokouší zavděčit se svému přísnému otci, známému v podsvětí jako Klempíř, jeho kámoš a parťák O má čerstvě před svatbou a navíc se ještě Tonny dozvídá, že je otcem.

IMDb  74 %

Pappyland - Pappy Talks With His Hands online

Sledovat Pappyland - Pappy Talks With His Hands online můžeš na Google Play. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Pappyland - Pappy Talks With His Hands online, zda je ke stažení a zda má Pappyland - Pappy Talks With His Hands dabing nebo titulky.

Google Play
Google Play
HD kvalita | SD kvalita | od 17. 12. 2016
Půjčení za 20 Kč nebo 39 Kč (HD) Nákup za 70 Kč nebo 130 Kč (HD)

Pappyland - Pappy Talks With His Hands obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Pappyland - Pappy Talks With His Hands, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Pappyland - Pappy Talks With His Hands postavy.

Pappyland - Pappy Talks With His Hands recenze a hodnocení

Tvůj názor na Pappyland - Pappy Talks With His Hands?