Facebook pixel
Pustina


84%
84%
Pustina 100 20

IMDB hodnocení

660
Pustina online

Wasteland [Seriál]

Premiéra:    Česko    50 minut

Když se starostka severočeské vesnice ocitne na vrcholu boje proti těžební společnosti nabízející vysoké odstupné výměnou za opuštění jejich domovů, její čtrnáctiletá dcera Míša zmizí.

Proč to musíte vidět: Hutná depresivní atmosféra, která vás pohltí.

Kriminální

Jak se ti film líbil?


Přihlas se, abys mohl film hodnotit či ukládat

Líbil se mi
Nelíbil se mi
Uložit na později


Pustina herci a herečky
Pustina online


HBO

Původní znění + Český dabing  + České titulky  + HD + SD
Přehrát
30.10.2016 11:02:50
Pustina novinky


10 nej českých seriálů současnosti

10 nej českých seriálů současnosti

2017   Tipy na film  

Na české seriály už dávno nemá monopol jen trojice Česká televize, Nova nebo Prima a dávno se už netočí jen obyčejné kriminálky a nekonečné telenovely. HBO, Stream, Obbod a naposledy Playtvák se pustily do boje o českého diváka (hlavně internetového) a nabízí rozmanité a často neotřelé seriály. Které za poslední rok vzbudily největší pozdvižení?

Pustina trailer

Pustina recenze 
Horus Apis Apis ohodnotnil Pustina
před 1 měsíci


 
Michal Duda ohodnotnil Pustina
před 2 měsíci


100
Stanislav Šulc (E15) ohodnotnil Pustina
2016

Pustina přesahuje tuzemskou tvorbu tak výrazně, že jí lze odpustit několik drobných prohřešků (pro někoho příliš pozvolný a rozbíhavý start, pár stereotypních postav).


100
Alex Csorgo (TotalFilm) ohodnotnil Pustina
2016

Na Pustině funguje prostě úplně všechno. Nedochází k manýristickým momentům, zbytečné exhibici. Pro diváka, který má kvalitu opravdu rád, je tento počin doslova orgasmem. Včetně i zdánlivě nevýznamné drobnosti jakou je znělka, která je v každém díle znatelně jiná. I ta ilustruje maximální péči, kterou stanice Pustině věnovala. Dlouho jsem zvažoval, jestli si můžu dovolit v rámci zachování objektivity maximální hodnocení. Ale budu se řídit pocity. Protože i o těch Pustina je. Technicky ...


Aleš Borovan (Borovan) ohodnotnil Pustina
2016

Výrobní tým HBO Europe pod vedením Terezy Polachové a Antony Roota se vybičoval k mimořádnému výkonu. Televizní seriál Pustina, který se objeví na obrazovkách od 30. října, ze všeho nejvíce připomíná dobře sladěný orchestr, v němž se jednotliví hráči v dobrém předhánějí, kdo zahraje lépe. Tím se celkový dojem násobí, celé to však drží skvěle pohromadě.…


Martin Svoboda (Aktualne) ohodnotnil Pustina
2016

Od 30. října začne HBO vysílat dlouho očekávanou Pustinu, seriál situovaný do rozpadající se komunity obyvatel krušnohorské vesnice.


 80
Marek Slovák (Filmserver) ohodnotnil Pustina
2016

Pustina je tak dobrá, i když ne výborná, že z ní Mirka Spáčilová odešla až po dvou dílech z promítnutých čtyř.


Matěj Senft (Edna) ohodnotnil Pustina
2016

Pustina se na první pohled jeví „jen“ jako dobrá fikční severská krimi. Když budeme ale dolovat hlouběji, zjistíme, že jde o přelomový seriálový počin se sociálním a společenským kontextem.


Darina Křivánková (Reflex) ohodnotnil Pustina
2016

Může mít člověk fantastický zážitek z ponurých, tísnivých, temných a depresivních příběhů? Může, když jsou natočené tak, že vás zhltnou po pár minutách a nepustí.


 75
Mirka Spáčilová (iDnes) ohodnotnil Pustina

Osmidílná minisérie Pustina, která odstartovala na HBO, určitě patří k filmařsky nejlepším domácím seriálům současnosti. A také k těm nejdepresivnějším.


100
Tomáš Vyskočil ohodnotnil Pustina
2016

První dva díly seriálu Pustina jsou geniální. GENIÁLNÍ. Ať to vydrží a bude to událost roku. Ani ne depka, jako hustá krimi.


Pustina zajímavosti


104

náklady mil. Kč


Podobné Seriály jako Pustina
Doporučte film

Doporuč mi film

Stačí se zaregistrovat či přihlásit přímo ze sociálních sítí, a my na základě tvých preferencí a tvých hodnocení vybereme v jednu chvíli jen jeden film.

TOPlist TOPlist TOPlist