FB pixel TP pixel
Strokkur
Strokkur

Strokkur

Strokkur
Portugalsko | 2011 | Dokumenty | 7 minut

Na počátku byl nápad natočit film úplně od nuly, na neutrálním a neznámém místě. Nevytvářet obrazy a zvuky, ale nacházet je. Nedaleko Reykjavíku jsme objevili gejzír Strokkur. Tři dny jsme pozorovali a poslouchali vnitřní dynamiku této jizvy pulsující na tváři země: vroucí voda každých sedm minut st...

Na počátku byl nápad natočit film úplně od nuly, na neutrálním a neznámém místě. Nevytvářet obrazy a zvuky, ale nacházet je. Nedaleko Reykjavíku jsme objevili gejzír Strokkur. Tři dny jsme pozorovali a poslouchali vnitřní dynamiku této jizvy pulsující na tváři země: vroucí voda každých sedm minut stříká ven a následuje teplotní šok při setkání s ledovým vzduchem. Obraz i hudbu jsme tedy měli. Sténající promáčený zesilovač a kamera zmítaná větrem. Strokkur je především dokumentární deník o pozorování - dialogu, a o tom, co po něm zůstalo.

IMDb  46 %

Strokkur online

Sledovat Strokkur online můžeš na DaFilms. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Strokkur online, zda je ke stažení a zda má Strokkur dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
od 18. 11. 2016
Předplatné za 145 Kč

Strokkur obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Strokkur, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Strokkur postavy.

Strokkur recenze a hodnocení

Ve filmu Strokkur hrají Norberto Lobo.

Film Strokkur režíruje Joao Salaviza.

Film Strokkur má 7 minut.

Film Strokkur můžete vidět na DaFilms.

Film Strokkur je online na DaFilms, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.