FB pixel TP pixel
The Dam Busters
The Dam Busters

The Dam Busters

The Dam Busters
Velká Británie | 1955 | 124 minut

Za druhé světové války se britské letectvo již poněkolikáté pokouší zničit přehrady v Porúří. Zatím masivní ochranné zdi všechny útoky přestály. RAF tedy žádá konstruktéry bomb, aby vymysleli něco, čemu by přehrady neodolaly. Této nesmírně náročné práce se ujme Barnes Wallis (Michael Redgrave), kter...

Za druhé světové války se britské letectvo již poněkolikáté pokouší zničit přehrady v Porúří. Zatím masivní ochranné zdi všechny útoky přestály. RAF tedy žádá konstruktéry bomb, aby vymysleli něco, čemu by přehrady neodolaly. Této nesmírně náročné práce se ujme Barnes Wallis (Michael Redgrave), kterému v provedení stojí mnoho překážek... Slavný klasický britský válečný snímek, který mimojiné velmi posloužil Georgi Lucasovi pro jeho HVĚZDNÉ VÁLKY - včetně některých takřka převzatých dialogů.

IMDb  74 % CSFD  78 %

The Dam Busters online

Sledovat The Dam Busters online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film The Dam Busters online, zda je ke stažení a zda má The Dam Busters dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 17. 12. 2018
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 69 Kč nebo 59 Kč (HD)

The Dam Busters obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu The Dam Busters, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu The Dam Busters postavy.

The Dam Busters recenze a hodnocení