FB pixel TP pixel
The Falcon and the Snowman
The Falcon and the Snowman

The Falcon and the Snowman

The Falcon and the Snowman
Velká Británie | 1985 | Thrillery | 132 minut

Město Seattle se otřásá výbuchem bomby, kterou nastražil neznámý útočník. Speciální tým přišel při pokusu o její likvidaci o své nejlepší lidi. Jedná se už o druhý útok. Bomby jsou vždy vyrobeny tak, že je prakticky nemožné zjistit, který drát můžete přestřihnout a který znamená smrt. Jediný, kdo by...

Město Seattle se otřásá výbuchem bomby, kterou nastražil neznámý útočník. Speciální tým přišel při pokusu o její likvidaci o své nejlepší lidi. Jedná se už o druhý útok. Bomby jsou vždy vyrobeny tak, že je prakticky nemožné zjistit, který drát můžete přestřihnout a který znamená smrt. Jediný, kdo by mohl pomoci, je John Pierce, špička v oboru. John zjišťuje, že útoky jsou pravděpodobně zaměřeny proti speciální jednotce. Pak je ovšem z přípravy výbuchů obviněn on sám. Celá seattleská policie jde po něm, zatímco skutečný útočník má čas připravit další bombu…

Hrají: Timothy Hutton, Sean Penn, Pat Hingle, Joyce Van Patten, Richard Dysart, Priscilla Pointer, Chris Makepeace

Režie: John Schlesinger

IMDb  68 % Kinobox  66 %

The Falcon and the Snowman online

Sledovat The Falcon and the Snowman online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film The Falcon and the Snowman online, zda je ke stažení a zda má The Falcon and the Snowman dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
původní znění | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 30. 9. 2022
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

The Falcon and the Snowman recenze a hodnocení

Tvůj názor na The Falcon and the Snowman?

Ve filmu The Falcon and the Snowman hrají Timothy Hutton, Sean Penn, Pat Hingle, Joyce Van Patten, Richard Dysart, Priscilla Pointer, Chris Makepeace.

Film The Falcon and the Snowman režíruje John Schlesinger.

Film The Falcon and the Snowman má 132 minut.

Film The Falcon and the Snowman můžete vidět na iTunes.

Film The Falcon and the Snowman je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.