FB pixel TP pixel
The Marksman
The Marksman

The Marksman

The Marksman
USA | 2005 | Akční filmy | Terorismus | 95 minut

Wesley Snipes (Trilogie Blade) jako ozbrojený a extrémně nebezpečný střelec ve výbušném akčním thrilleru NUKLEÁRNÍ CÍL, ve kterém není nic, jak se zdá na první pohled. Rusku hrozí jaderné nebezpečí a zachránit ho dokáže jen jediný muž: Střelec (Snipes). Elitní tajný agent amerických zvláštních jedno...

Wesley Snipes (Trilogie Blade) jako ozbrojený a extrémně nebezpečný střelec ve výbušném akčním thrilleru NUKLEÁRNÍ CÍL, ve kterém není nic, jak se zdá na první pohled. Rusku hrozí jaderné nebezpečí a zachránit ho dokáže jen jediný muž: Střelec (Snipes). Elitní tajný agent amerických zvláštních jednotek dostal za úkol vyřadit z provozu jadernou elektrárnu před tím, než její reaktor vyhodí do vzduchu teroristé. Střelci se podaří proniknout do přísně střeženého zařízení, označit cíl pro americké rakety a nyní připravuje svůj únik. Když ale zjišťuje, že to budou samotné rakety a ne teroristé, kdo způsobí jadernou katastrofu, je mu jasné, že na něj někdo nastražil past. A tak začíná souboj s časem, kdy se musí pokusit dostat výbušniny mimo určený terč. Exploze by totiž způsobila smrt tisíců lidí a zkázu dvou světových mocností.

IMDb  41 % CSFD  38 %

The Marksman online

Sledovat The Marksman online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film The Marksman online, zda je ke stažení a zda má The Marksman dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
původní znění | české titulky | 4K kvalita | HD kvalita | SD kvalita | od 12. 9. 2021
Půjčení za 79 Kč Nákup za 129 Kč nebo 329 Kč (HD)

The Marksman obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu The Marksman, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu The Marksman postavy.

Wesley Snipes
Wesley Snipes
Painter
Emma Samms
Emma Samms
Amanda Jacks
William Hope
William Hope
Johnathan Tensor
Marcus Adams
Marcus Adams
Režie

The Marksman recenze a hodnocení

Ve filmu The Marksman hrají Wesley Snipes, Emma Samms, William Hope, Anthony Warren, Peter Youngblood Hills, Ryan McCluskey, Warren Derosa.

Film The Marksman režíruje Marcus Adams.

Film The Marksman má 95 minut.

Film The Marksman můžete vidět na iTunes.

Film The Marksman je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.