FB pixel TP pixel
The Odd Couple
The Odd Couple

The Odd Couple

The Odd Couple
USA | 1968 | The Odd Couple | Podivný pár | 106 minut

Život s Felixem Ungarem (Jack Lemmon) není vůbec jednoduchý. Felix je totiž hyperalergický neurotický muž - vysavač, posedlý uklízením, oprašováním a čištěním všeho, co je po ruce. Není proto divu, že jeho žena jednoho dne ztratí nervy a Felixe vyhodí z domu. Zoufalý hrdina najde útočiště v prostorn...

Život s Felixem Ungarem (Jack Lemmon) není vůbec jednoduchý. Felix je totiž hyperalergický neurotický muž - vysavač, posedlý uklízením, oprašováním a čištěním všeho, co je po ruce. Není proto divu, že jeho žena jednoho dne ztratí nervy a Felixe vyhodí z domu. Zoufalý hrdina najde útočiště v prostorném bytě Oscara Madisona (Walter Matthau), svého stoicky klidného přítele z pokeru. Oscar je zapřísáhlý starý mládenec, takže si může dovolit bezstarostnou nepořádnost. Jenže ve Felixovi se zakrátko probudí jeho přirozenost a začne uklízet a moralizovat.

IMDb  77 %
Voyo
na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

The Odd Couple online

The Odd Couple online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

The Odd Couple obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu The Odd Couple, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu The Odd Couple postavy.

The Odd Couple recenze a hodnocení

Ve filmu The Odd Couple hrají Jack Lemmon, Walter Matthau, John Fiedler, Herb Edelman, David Sheiner, Larry Haines, Monica Evans.

Film The Odd Couple režíruje Gene Saks.

Film The Odd Couple má 106 minut.

Film The Odd Couple není zatím nikde online.

Film The Odd Couple není zatím kde sledovat.