FB pixel TP pixel
Transit
Transit

Transit

Transit
Německo | 2018 | Drama | Druhá světová válka | 101 minut

Německá vojska stojí před branami Paříže. Georg na poslední chvíli uprchne do Marseille. Jeho zavazadlo obsahuje dědictví po spisovateli jménem Weidel, který si kvůli strachu z pronásledování vzal život. Součástí jeho odkazu je rukopis, pár dopisů a potvrzení mexického velvyslanectví o vydání víza. ...

Německá vojska stojí před branami Paříže. Georg na poslední chvíli uprchne do Marseille. Jeho zavazadlo obsahuje dědictví po spisovateli jménem Weidel, který si kvůli strachu z pronásledování vzal život. Součástí jeho odkazu je rukopis, pár dopisů a potvrzení mexického velvyslanectví o vydání víza. V tomto přístavním městě je umožněno zůstat pouze těm, kteří mohou prokázat, že zase odejdou, takže potřebujete povolení k pobytu od potenciální hostitelské země. Georg převezme Weidelovu totožnost a pokusí se získat jednu z nedostatkových pasáží na lodi. Rozhovory mezi uprchlíky probíhají na chodbách jeho hotýlku, v čekárnách konzulátů a kavárnách a barech dole v přístavu. Georg se spřátelí s Drissem, synem jeho zesnulého přítele Heinze, který zemřel při pokusu o útěk. Když se však setká s tajemnou Marií, jeho plány se změní.

IMDb  70 % CSFD  64 %

Transit online

Sledovat Transit online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Transit online, zda je ke stažení a zda má Transit dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 1. 9. 2020
Předplatné za 155 Kč

Transit obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Transit, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Transit postavy.

Paula Beer
Paula Beer
Marie
Godehard Giese
Godehard Giese
Richard
Barbara Auer
Barbara Auer
Architekt/Frau
Matthias Brandt
Matthias Brandt
Wirt/Erzähler
Alex Brendemühl
Alex Brendemühl
mexikanischer Konsul
Maryam Zaree
Maryam Zaree
Melissa
Stefan Will
Stefan Will
Hudba

Transit recenze a hodnocení