FB pixel TP pixel
The Grandmaster
The Grandmaster

Velmistr

The Grandmaster
Hong-Kong | 2013 | Životopisné filmy | Kung-fu | 130 minut

Režisér Wong Kar-wai vnímá legendárního čínského mistra bojových umění Yip Mana jako osobnost, která svým životem a činy vyjadřuje filozofii i čirou fyzickou eleganci kung-fu. Vizuálně opulentní snímek je tak příběhem o ztraceném světě posledních velmistrů, který spojuje precizně odpozorované prvky ...

Režisér Wong Kar-wai vnímá legendárního čínského mistra bojových umění Yip Mana jako osobnost, která svým životem a činy vyjadřuje filozofii i čirou fyzickou eleganci kung-fu. Vizuálně opulentní snímek je tak příběhem o ztraceném světě posledních velmistrů, který spojuje precizně odpozorované prvky klasických kung-fu filmů s artovou poetikou, příznačnou pro režisérovy předchozí snímky. Hlavních rolí se ujali Tony Leung a Zhang Ziyi.

IMDb  65 % CSFD  67 %

Velmistr online

Sledovat Velmistr online můžeš na Edison, Filmbox+, Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Velmistr online, zda je ke stažení a zda má Velmistr dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 1. 6. 2020
Předplatné za 155 Kč
Filmbox+
Filmbox+
české titulky | český dabing | SD kvalita | od 7. 2. 2022
Předplatné za 99 Kč
Starmax
Starmax
od 10. 7. 2021
Cena nezjištěna

Velmistr obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Velmistr, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Velmistr postavy.

Velmistr recenze a hodnocení

Ve filmu Velmistr hrají Tony Leung Chiu-Wai, Zhang Ziyi, Song Hye-Kyo, Chang Chen, Zhao Benshan, Cung Le, Yuen Woo-ping.

Film Velmistr režíruje Wong Kar-wai.

Film Velmistr má 130 minut.

Film Velmistr můžete vidět na Edison, Filmbox+, Starmax.

Film Velmistr je online na Edison, Filmbox+, Starmax, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.