Facebook pixel
Zákon Helena

Zákon Helena online

Zákon Helena [Dokument]

Premiéra:    Česko

Mladá herečka a dokumentaristka Petra Nesvačilová se ve svém posledním filmu rozhodla zachytit policistku Helenu Káhnovou, které se spolu se svým kolegou podařilo v 90. letech poslat do vězení několik desítek lidí v kauze tzv. Berdychova gangu- včetně Berdycha samotného. Souhrnný trest byl v řádu stovek let odnětí svobody - policistka získala odměnu 10 tisíc korun a povýšení, které jí následně bylo odebráno. Režisérce se podařilo navázat filmový vztah i se samotným Berdychem a bývalými členy jeho gangu. Co motivuje jednu policistku postavit se mafii a co mladou dokumentaristu, aby se s touto mafií kontaktovala a natočila o tom film?

Background Films

Jak se ti film líbil?


Přihlas se, abys mohl film hodnotit či ukládat

Líbil se mi
Nelíbil se mi
Uložit na později

Zákon Helena herci a herečky
Zákon Helena online


Aerovod

SD

60 Kč

Půjčit
Přehrát
15. 8. 2017 8:40:11


Alza

HD + SD

0 (55)

Půjčit (v HD)
Přehrát
1. 5. 2017 16:20:08


DaFilms

Původní znění + Český dabing  + Anglické titulky  + SD

1,99 (1,99)

Půjčit (v HD)
Přehrát
21. 12. 2016 21:15:07


Voyo

SD
Přehrát
15. 9. 2017 13:35:06
Zákon Helena recenze 70
Rimsy (Moviezone) ohodnotnil Zákon Helena
2016

Výrazně autorský dokument, který šikovnou formou spojuje osobní zaujetí režisérky s fakty kolem tohoto podivného případu. Helena Káhnová je frajerka a svou porci minut na plátnech kin si zaslouží. Díky síle námětu tak filmu odpustíte i některé nedotaženosti, každopádně na další práci Nesvačilové budeme hodně zvědaví.


 60
Mirka Spáčilová (iDnes) ohodnotnil Zákon Helena
2016

Dokument Zákon Helena, jímž coby režisérka vstupuje do kin herečka Petra Nesvačilová, předkládá zvláštní úkaz. Vypovídá jeho autorka o policistce z názvu, nebo o podsvětí, které ji zjevně fascinuje? Nakonec hlavně o sobě.


Podobné Dokumenty jako Zákon Helena
Doporučte film

Doporuč mi film

Stačí se zaregistrovat či přihlásit přímo ze sociálních sítí, a my na základě tvých preferencí a tvých hodnocení vybereme v jednu chvíli jen jeden film.

TOPlist TOPlist TOPlist