FB pixel

FILMOVÝ KVÍZ: Poznáš loga ze slavných filmů?

Troufneš si v našem kvízu poznat známá loga a symbolu z filmů a seriálů? Některá určitě znáš, ale máme otázky i pro opravdové znalce. Znaky se mohly objevit nejen ve filmu, ale třeba i na plakátu. A naopak některé z nich nejsou na první pohled tak vidět. Takže - jsi expert nebo ne?

Na začátek něco jednodušího. Ze kterého filmu pochází toto logo? 1. Na začátek něco jednodušího. Ze kterého filmu pochází toto logo?

Tahle země není pro starý
Krotitelé duchů
Poltergeist


Jeden velmi známý animovaný film používal toto logo nejen jako svůj znak, ale i znak místa, kde se jeho děj odehrával. O který film jde? 2. Jeden velmi známý animovaný film používal toto logo nejen jako svůj znak, ale i znak místa, kde se jeho děj odehrával. O který film jde?

Příšerky s.r.o.
Wall-E
Auta


Trochu přitvrdíme. Ve kterém filmu používal jistý sportovní klub toto logo? 3. Trochu přitvrdíme. Ve kterém filmu používal jistý sportovní klub toto logo?

Jerry Maguire
Rocky
Vybíjená


Populární sci-fi série, kterou znáte z filmů i seriálů, přinesla také znak, který v něm nosí většina kladných hrdinů. Je to série 4. Populární sci-fi série, kterou znáte z filmů i seriálů, přinesla také znak, který v něm nosí většina kladných hrdinů. Je to série

Star Wars
Star Trek
Star Gate


Tenhle smajlík není úplně obyčejný, takže byste ho měli snadno poznat. Objevil se ve filmu 5. Tenhle smajlík není úplně obyčejný, takže byste ho měli snadno poznat. Objevil se ve filmu

Emoji ve filmu
Watchmen
Forrest Gump


Pro většinu mladších diváků brnačka. Kde se objevil tento znak? 6. Pro většinu mladších diváků brnačka. Kde se objevil tento znak?

Twilight
Harry Potter
Hunger Games


Z filmů si na chvilku odskočíme do televize. Poznáte logo a seriál? 7. Z filmů si na chvilku odskočíme do televize. Poznáte logo a seriál?

Ztraceni
Rodina Sopránů
Přátelé


To bylo lehké, ne? Tak zkusíme ještě jedno cestovatelské logo. Seriál? 8. To bylo lehké, ne? Tak zkusíme ještě jedno cestovatelské logo. Seriál?

Červený trpaslík
Doctor Who
Futurama


A do třetice seriál. Kde se objevilo toto fajnové logo? 9. A do třetice seriál. Kde se objevilo toto fajnové logo?

Griffinovi
BoJack Horseman
Perníkový táta


Zpátky k filmům. Poznáte? 10. Zpátky k filmům. Poznáte?

District 9
Avengers
Den nezávislosti


A co tohle? 11. A co tohle?

Terminátor
V jako Vendetta
Blade Runner


Tentokrát nechceme znát jméno filmu nebo série - všichni poznáme Harryho Pottera. Co tento znak ve filmech reprezentuje? 12. Tentokrát nechceme znát jméno filmu nebo série - všichni poznáme Harryho Pottera. Co tento znak ve filmech reprezentuje?

Bradavickou školu
Ministerstvo kouzel
Turnaj kouzelníků


Poznate film podle loga dinosaura by neměl být problém, ne? 13. Poznate film podle loga dinosaura by neměl být problém, ne?

Jurský svět
Auta
Jurský park


A co logo z trochu staršího filmu? 14. A co logo z trochu staršího filmu?

Vetřelec
Predátor
RoboCop


Žádný kvíz v současnosti se nemůže obejít bez nejpopulárnějšího seriálu Hra o trůny. Tak schválně, jakému rodu patří následující logo? 15. Žádný kvíz v současnosti se nemůže obejít bez nejpopulárnějšího seriálu Hra o trůny. Tak schválně, jakému rodu patří následující logo?

Lannisteři
Targaryeni
Starkové


Toto logo má jedna velmi mocná comicsová organizace. Která? 16. Toto logo má jedna velmi mocná comicsová organizace. Která?

HYDRA
SHIELD
ARGUS


Který supehrdina se může pyšnit takovým logem? 17. Který supehrdina se může pyšnit takovým logem?

Green Arrow
Green Lantern
Green Hornet


Toto dvojité W patří komu? 18. Toto dvojité W patří komu?

Supehrdince Wonder Woman z DC comicsů
Organizaci Weyland Yutani z Vetřelců
Kmenů Wookie ze Star Wars


Série počítačových her a poté i filmů přinesla další známé logo. Poznáte odkud? 19. Série počítačových her a poté i filmů přinesla další známé logo. Poznáte odkud?

Resident Evil
Mortal Kombat
Tomb Raider


A na konec něco lehkého. Ve kterém seriálu se objevuje toto logo? 20. A na konec něco lehkého. Ve kterém seriálu se objevuje toto logo?

South Park
Simpsonovi
Ženatý se závazkyTOPlist TOPlist TOPlist