FB pixel

10. Total Recall

Dělník Douglas Quad si chce implantovat vzpomínku na perfektní dovolenou. Při zákroku ale nastane chyba a Douga začnou honit tajní agenti od Země až po Mars. Je to sen nebo ne?

9. Forrest Gump

Poznejte příběh Forresta Gumpa, válečného hrdiny, mistra v ping-pongu či majitele krevetového impéria, který proplouvá dějinami a hledá své místo v životě i skutečnou lásku.

Online na: Amazon Prime, Google Play, iTunes (český dabing)

8. Smrtonosná zbraň

Černošský seržant Roger Murtaugh, který má pár týdnů do důchodu, si s novým parťákem Martinem Rigsem nepadnou přílis do oka. Společně však musí vyřešit případ nebezpečného gangu pašeráků drog.

Online na: Google Play

7. Vykoupení z věznice Shawshank

Andy Dufresne přichází do vězení v Shawshanku jako nový vězeň podezřelý z vraždy. Spřátelí se s doživotně odsouzeným Redem a společně se snaží přežít v nelidském prostředí vězeňského systému.

Online na: Netflix, O2TV (český dabing)

6. 12 opic

Jediný způsob, jak zachránit zničenou Zemi v budoucnosti, je vyslat jednoho zástupce do minulosti a odhalit tajemnou organizaci 12 opic.

Online na: Filmbox (český dabing), iTunes, Netflix, O2TV (český dabing)

5. Pulp Fiction: Historky z podsvětí

Navzájem propojené příběhy několika různých lidí - zabijáka Vincenta, mafiána pro kterého pracuje, mafiánovy ženy, úplatného boxera a dalších existencí z podsvětí.

Online na: HBO (český dabing), iTunes (český dabing), Netflix

4. Poslední skaut

Joe Hallenbeck se příliš neosvědčil jako tělesná stráž, jelikož jeho klientka byla zastřelena neznámými zabijáky. Společně s jejím přítelem se jí ale rozhodnou alespoň pomstít.

3. Pátý element

V budoucnosti se Zemi blíží nepopsatelné zlo. Záchranou mají být čtyři kameny, které má spojit dívka - pátý element.

Online na: iTunes (český dabing), Netflix (český dabing), Voyo (český dabing)

2. Tenkrát na Západě

Snímek je stejně tak fantastický sám o sobě jako je místo natáčení - Monument Valley. Je vynikající jako jeho obsazení a drsný v každém záběru starého dobrého Divokého Západu. Henry Fonda hraje přesvědčivě tu nejtemnější postavu celé své dlouhé kariéry - naprosto nemilosrdného psychopata Franka, který bez jakýchkoli výčitek svědomí vyvraždí celou rodinu. Jason Robards, míšenec, je ze strašlivého krveprolití křivě obviněn. Charles Bronson jako muž s harmonikou má s Frankem nevyřízené účty. Claudia Cardinale, odvážná a statečná žena, v jejímž životě byli tři muži. Jeden si ji vzal, druhý ji miloval a třetí ji chtěl zabít. Tenkrát Na Západě jistě patří k nejvýznamnějším snímkům v dějinách kinematografie.

Online na: Google Play, HBO (český dabing), iTunes

1. Hodný, zlý a ošklivý

Trojice pistolníků se utká během války Severu proti Jihu o obrovský zlatý poklad. Každý z nich zná jen část tajemství a tak musí proti vlastní vůli spolupracovat.

Online na: Google Play, iTunes
Nejlepší zahraniční filmy |

Jiří Václavovič

Další podobné žebříčky

Nejlepší seriály

Nejlepší seriály

Jiří Václavovič  |  před 3 měsíci
1. Přátelé
2. M*A*S*H
3. Dva a půl chlapa
Nejlepší české filmy

Nejlepší české filmy

Jiří Václavovič  |  před 3 měsíci
1. Limonádový Joe aneb Koňská opera
2. Vesničko má středisková
3. Jáchyme, hoď ho do stroje!
TOPlist TOPlist TOPlist