Facebook pixel


Filmpopular filmy

Země

Událost

Možnosti

Typ

Rozšířené hledání


Filmpopular filmy seznam
Bílý tesák
67

Bílý tesák

Online   1991  

Hrají: Klaus Maria Brandauer, Ethan Hawke, Seymour Cassel, Susan Hogan, James Remar
89 gólů v Chile

89 gólů v Chile

Online   1963  

7. mistrovství světa ve fotbale se konalo od 30. května do 17. června 1962 ve Chile. Zúčastnilo se jej 16 celků. Finále se hrálo 17. června 1962.
Akce J

Akce J

Online   1961  

Dokumentární film Krátkého filmu vytvořený ve spolupráci s NDR z roku 1961. Film se zaměřuje na postavu vysokého státního německého úředníka z poloviny dvacátého století Hanse Josefe Mariu Globkeho. Za války a před ní se aktivně podílel na ...
Hledání cest

Hledání cest

Online   1988  

Sběrný sociologický dokument sleduje šest manželských párů od svatebního dne až po sedmé výročí svatby. Všichni uvedení se snažili a v rámci možností se jim dařilo. Zvláštním případem se zabýval další nehraný film režisérky Heleny Třeštíkov...
Karel Gott

Karel Gott

Online   1986  

Zpěvák Karel Gott při koncertních vystoupeních, na cestách i v soukromí. Takhle ho v letech 1977 až 1985 viděl novinář, publicista a tehdy i ředitel Československého Filmexportu Jiří Janoušek.
Ketové

Ketové

Online   1992  

Dokumentární film o životě téměř již vyhynulého národa na Dálném východě: Ketové jsou sibiřský národ v současnosti obývající malé území v Krasnojarském kraji podél středního toku Jeniseje. Jejich kultura se nezměnila po staletí, až rozklad ...
Kronika bojů

Kronika bojů

Online   1985  

Dokument se zaměřuje na český domácí odboj v průběhu nacistické okupace. Další volné pokračování dokumentárního cyklu Potomci a předkové s názvem Kronika bojů.
V zahradě

V zahradě

Online   1995  

Dokument o pacientech Psychiatrického ústavu v Horních Beřkovicích u Mělníka. Filmové zamyšlení nad hodnotami lidské existence. Mimořádně působivý autorský film.
Z letopisů let šedesátých

Z letopisů let šedesátých

Online   1990  

Novoroční projev Antonína Novotného z počátku roku 1960 zahajuje střihový dokumentární film z cyklu Potomci a předkové, který se zabývá politickým a společenským vývojem revolučních let šedesátých. Film byl dokončen až roku 1990, takže již ...
Akta UFO

Akta UFO

Online  

Nepřátelé z vesmíru a jejich pozemské stopy. Utkali se s nimi Američané? Co nám bylo až dosud tajeno? Závažné informace o mimozemšťanech nyní vystupují na povrch.
Bitva o Krétu

Bitva o Krétu

Online   2001  

Dokument o Operaci Mekrur (Bitva k Krétu, 20. květen – 1. červen 1941), která představovala útok německých vzdušných výsadkových vojsk a letadly převážené pěchoty na Krétu. Smyslem operace bylo obsadit ostrov a zabezpečit jižní křídlo Wehrm...
Bitva u Kurska

Bitva u Kurska

Online   2015  
Bitva u Midway

Bitva u Midway

Online   2015  

Válečný dokument o jedné z rozhodujících námořních bitev druhé světové války, která proběhla od 3. do 7. června 1942. Japonským cílem Operace MI bylo obsadit atol Midway a vylákat americké námořnictvo k rozhodující bitvě.
Corbettova zpráva

Corbettova zpráva

Online  

Nezávislý expert James Corbett nabízí alternativní pohled na procesy, události a osobnosti, které hýbaly a hýbají světem.
Elixír

Elixír

Online  

Pořad o zdraví a dalších zajímavostech s Pavlínou Brzákovou.
Gardy a stráže

Gardy a stráže

Online  

Říká se, že nejvíc to mužům sluší v uniformě. A co teprve v té slavnostní! Komentovaný svět čestných stráží a královských a jiných gard v plném lesku tak, jak ho zachycují domácí i zahraniční turisté.
Hitler a strategie selhání

Hitler a strategie selhání

Online   2014  

Hitler je s II. světovou válkou spojován těsněji než kdokoliv jiný. Je taková pozornost zasloužená? Byl Adolf Hitler skutečně odpovědný za rozpoutání nejhoršího a nejděsivějšího konfliktu v lidské historii? Na tyto a další otázky odpoví ten...
Královské rody

Královské rody

Online  

Jaký je oficiální život britského a holandského královského dvora? Svatby, pohřby, jubilea, politika... vše komentované specializovanou novinářkou Michaelou Ducháčkovou.
Kuba

Kuba

Online  

Dvoudílný ruský dokumentární film o největším ostrovním státu v Karibiku, především pak o jeho kultuře a zvyklostech.

TOPlist TOPlist TOPlist