FB pixel

Netflix download

V aplikacích pro telefony a tablety s operačním systémem iOS nebo Android můžete využívat také funkci Offline, která vám umožní si stáhnout vybrané filmy nebo seriály k sobě a poté si je přehrávat bez nutnosti být připojeni k internetu. Hodí se výborně na cestování (v letadle, vlaku, autě) nebo prostě na chvíle, kdy nechcete překročit datový limit při mobilním připojení. Pozor - ne všechny tituly je možné stáhnout, nicméně k dispozici je většina hlavní nabídky Netflixu a všechny původní tituly od Netflixu mají možnost download.

Stahovat lze v případě seriálů i po jednotlivých epizodách nebo po celých řadách. Je však nutné pamatovat na dostatečnou kapacitu vašeho telefonu či tabletu. I když je velikost videí pro stažení menší než při běžném přehrávání, není příliš pravděpodobné, že se vám podaří do obyčejného telefonu stáhnout všechny epizody seriálů s několika řadami.

Navíc si seriál či film můžete stáhnout pouze na omezené období, které se liší podle licence, kterou má Netflix koupenou. Pokud si epizodu nebo seriál stáhnete a poté v sekci v Download/Stahování pustíte, uvidíte platnost stažení. U některých titulů je to 48 hodin, u některých třeba měsíc. Pokud vám platnost vyprší, tak ji pak stačí obnovit. Nepovede se to pouze v případě, když už Netflix pořad ze své nabídky stáhl nebo pokud má Netflix koupenou licenci pouze na určitý počet stažení. Některé pořady totiž můžete stahovat v zásadě do nekonečna, ale u některých to možné není a stáhnete si je tak například jen několikrát za rok. Na zařízeních s Androidem vás na toto Netflix upozorní hláškou ohledně limitu stahování z licenčních práv. Když se vám zobrazí hláška, že pořad nejde ve vaší zemi stáhnout, může to být i tím, že jste vycestovali do země, ve které ho Netflix nenabízí a kvůli právům si ho tam nestáhnete.


Netflix recenze

Jaké jsou zkušenosti uživatelů s Netflixem? Sesbírali jsme nejzajímavější postřehy proč byste Netflix měli či naopak neměli zvolit.

Zpět na hlavní stránku Netflix
TOPlist TOPlist TOPlist