Facebook pixel

Obnovené seriály

Které nové filmy a seriály můžete právě teď nebo brzy sledovat online? Nabízíme seznam všech žhavých novinek

BoJack Horseman

BoJack Horseman (4. sezóna)

8. 9. 2017   Seriál  

Ve světě, kde vedle sebe žijí lidé a inteligentní mluvící zvířata, se dávná hvězda seriálů, kůň BoJack, chce vrátit zpátky na výsluní slávy.



Cizinka

Cizinka (3. sezóna)

10. 9. 2017   Seriál  

Zdravotní sestra Claire se dostane zpět v čase roku 1945 do roku 1743. Zatímco její manžel ji pohřešuje, Claire se musí v minulosti provdat za skotského bojovníka.



Boj o ředitelnu

Boj o ředitelnu (2. sezóna)

17. 9. 2017   Seriál  

Danny McBride a Walton Goggins hrají dva zástupce svádějící bezskrupulózní boj o moc, v němž spolu soupeří o post ředitele školy.



The Good Place

The Good Place (2. sezóna)

20. 9. 2017   Seriál  

Sobecká dívka Eleanor se dostane díky chybě předčasně do nebe. Protože návrat do života nepřipadá v úvahu, musí se Eleanor postupně sama zlepšit.



Transparent

Transparent (4. sezóna)

22. 9. 2017   Seriál  

Stárnoucí muž si po dlouhých letech uvědomí, že se chce změnit v ženu. Jeho neočekávaná změna pohlaví zasáhne celou jeho rodinu i všechny přátele.



Designated Survivor

Designated Survivor (2. sezóna)

27. 9. 2017   Seriál  

Řadový ministr se stává neočekávaně prezidentem USA, když po teroristickém útoku zahyne současný prezident i kompletní vláda.



Černá listina

Černá listina (5. sezóna)

27. 9. 2017   Seriál  

Dvě desetiletí budoval hledaný zločinec síť podvodníků a hackerů. Teď se sám udal FBI a nabízí pomoc. Dá se mu věřit nebo je to jen další trik?



Larry, kroť se

Larry, kroť se (9. sezóna)

1. 10. 2017   Seriál  

Sledujte Larryho Davida v přepisu jeho života, uvidíte jak ničí sám sebe i svět kolem, ve snaze dosáhnout štěstí. V každé epizodě nemilosrdného vylíčení Larryho trampot vystupuje některá ze skutečných celebrit, představující samu sebe. Devátá řada seriálu pokračuje po šestileté pauze.



Lucifer

Lucifer (3. sezóna)

2. 10. 2017   Seriál  

Ďábel už se v pekle nudil a tak se rozhodl usadit se v Los Angeles a otevřít si noční klub.



Supergirl

Supergirl (3. sezóna)

9. 10. 2017   Seriál  

Dívka Kara se podobně jako její bratranec Kal-El dostal na Zemi z planety Krypton. Stejně jako on se nejdříve musí naučit svým schopnostem, aby se poté stala neochvějnou bojovníci za spravedlnost.



Legends of Tomorrow

Legends of Tomorrow (3. sezóna)

10. 10. 2017   Seriál  

Když hrdinové nestačí, přicházejí legendy. Partička různorodých postav se rekrutuje do týmu, jehož úkolem je cestovat v čase a zabránit tak apokalypse, která nastane v budoucnosti.



The Flash

The Flash (4. sezóna)

11. 10. 2017   Seriál  

Jmenuje se Barry Allen a je nejrychlejším člověkem na světě. Díky nehodě, při které do něj udeřil blesk, získal Barry neuvěřitelnou rychlost. A rozhodl se svůj život věnovat obraně slabých proti padouchům.



Riverdale

Riverdale (2. sezóna)

11. 10. 2017   Seriál  

Mladík Archie a jeho přátelé objevují podivné zlo skryté za zdánlivě idylickým obrazem města Riverdale.



Red Oaks

Red Oaks (3. sezóna)

20. 10. 2017   Seriál  

80. léta. Mladík David se živí jako instruktor tenisu, ale ze všeho nejvíc chce točit filmy. Všichni okolo něj ale pro něj mají naplanované jiné věci a David se jim brání.



Stranger Things

Stranger Things (2. sezóna)

27. 10. 2017   Seriál  

80. léta kdesi v USA. Za podivných okolností se ztratí malý kluk. Jeho kamarádi se ho s pomocí záhadné malé dívky s nadpřirozenými schopnostmi vydají hledat.



The Crown

The Crown (2. sezóna)

8. 12. 2017   Seriál  

Život a osudy současné britské královny Alžběta II. Začínáme jejím jmenováním, pokračujeme přes střety s její sestrou a nechybí ani každodenní politická bitva.



Mozart in the Jungle

Mozart in the Jungle (4. sezóna)

8. 12. 2017   Seriál  

Většinou radostné příběhy ze života hudebníků, kteří milují a hrají klasickou hudbu. Hlavními hrdiny jsou ostřílený dirigent a mladá talentovaná hobojistka.



The Grand Tour

The Grand Tour (2. sezóna)

Neupřesněno 2017   Seriál  

Slavná moderátorská trojice z Top Gear se vrací. Jeremy Clarkson, Richard Hammond, James May a jejich unikátní pohled pod kapotu motorů aut. Druhá řada startuje 8. 12. 2017




TOPlist TOPlist TOPlist