FB pixel


Tomáš Vyskočil
40%

Tomáš Vyskočil ohodnotil Mute

před 4 měsíci

Špatný, moc špatný. Tedy vlastně jen neuvěřitelně nudný. Začíná to přitom docela sympaticky, evidentně i v německém studiu jde udělat atmosféru jako z Blade Runnera. Ale jak minuty ubíhají a vy pořád hledáte nějaký příběh, tak to začíná být šílené utrpení. Vůbec není moc jasné, proč to muselo být natočeno ve futuristickém prostředí, když ten příběh je úplně obyčejný, digitální vychytávky tomu vůbec nijak nepomáhají. Od člověka, který natočil vynikající Moon, bych čekal něco pořádného. Ale zdá se, že kariéra Duncana Jonese nabírá křivku ala M.Night Shyamalan, po skvělém Moonu přišel už "jen" hodně dobrý Zdrojový kód a Warcraft už byl jen se skřípěním zubů. Tohle je propadák a já se těším na jeho comeback, podobně jako to loni dokázal Shy.

Praticky se to nedá dokoukat, jak je to nudný, i když to hodně připomíná Blade Runnera. Čekání na netflixovský dobrý sci-fi film pokračuje.


Sdílej s kamarády


Facebook Twitter

Další recenze filmu Mute


recenze, kritiky a hodnocení 30
Vojcl ohodnotnil Mute
před 3 měsíci

Duncan Jones, režisér skvělého Měsíce a zdrojového kódu, si měl po slabém Warcraftu spravit reputaci. To se nep... 30
Mr. Hlad (Moviezone) ohodnotnil Mute
před 4 měsíci

Přítelkyně němého barmana Lea zmizela a on ji teď chce najít, což v Berlíně blízké budoucnosti nebude snadné. Zvlášť, když narazí na dvojici hodně svérázných do...

TOPlist TOPlist TOPlist