FB pixel

Netflix zdarma bez karty

Pokud nemáte platební kartu nebo účet PayPal (který také vyžaduje platební kartu nebo přednabitý kredit), nemůžete Netflix vyzkoušet ani na zkušební období zdarma.


Netflix cena student

Cena je stejná pro všechny druhy uživatelů, ať už jste student nebo důchodce. Studenti tedy nemají žádné cenové zvýhodnění.


Jak získat Netflix zdarma

Netflix nabízí vyzkoušet si službu na měsíc zdarma. Pří registraci je nutné zadat váš email a také číslo vaší platební karty. Prvních 30 dní se vám z karty nic strhávat nebude. S tím jak bude vaše zkušební období končit, Netflix vás sám upozorní, kdy vám poprvé strhne peníze. Jestliže zrušíte službu před koncem zkušebního měsíce, Netflix vám nebude nic účtovat.


Jak funguje Netflix

Netflix je online videopůjčovna, podobná jako je například HBO GO nebo Voyo. Platíte měsíční předplatné a za něj dostáváte přístup ke knihovně titulů, která v Česku činí více než 5.000 filmů a seriálů. Nabídka se v průběhu času mění. Podívejte se na náš kompletní seznam s pravidelně aktualizovanými novinkami. Pouze část titulů má české titulky nebo český dabing, které to jsou, si můžete ověřit v našem seznamu. Tituly si můžete přehrávat buď na svém počítači, v chytré televizi či v aplikaci pro chytré telefony či tablety.


Jak zrušit Netflix

Netflix můžete platit jen v měsících, kdy chcete službu opravdu využívat, není nutné uzavírat smlouvu na rok či dva roky dopředu. Vždy zaplatíte předem na měsíc a před koncem měsíce můžete službu zrušit, pokud už nechcete dále pokračovat. A naopak, pokud třeba za půl roku chcete zase službu obnovit, prostě se opět přihlásíte do svého účtu a předplatné obnovíte. Předplatné můžete zrušit po přihlášení do svého účtu na této adrese. Předplatné můžete kdykoliv znovu obnovit a pokud tak učiníte do 10 měsíců od zrušení, zachovají se vám všechna data, jako například profily, seznam již viděných filmů a další informace.


Netflix cena rodina

Rodiny mohou využívat sdílené předplatné, ale musí mít aktivovanou nabídku umožňující přehrávání alespoň na 2 zařízeních najednou, tedy Standard (259 Kč) nebo Premium (319 Kč).


Netflix předplatné


Netflix cena

Netflix nabízí předplatné ve třech různých variantách, které se liší tím, kolik lidí může Netflix využívat najednou a v jaké kvalitě. Předplatné se od sebe neliší nabídkou filmů a seriálů, ta je pro všechny stejná. Cena se pohybuje mezi 199 Kč a 259 Kč.


Netflix registrace

Zaregistrovat se na Netflix můžete buď na oficiálních stránkách www.netflix.com nebo přes oficiální aplikace pro telefony a tablety. Žádná jiná místa pro registraci neexistuji, neregistrujte se tedy jinde než přes oficiální místa.


Zpět na hlavní stránku Wiki
TOPlist TOPlist TOPlist