FB pixel

Zpětné zhlédnutí

Zpětné zhlédnutí je speciální funkce, kterou umožňují vybrané kabelové a satelitní televize. I když jste promeškali v televizi svůj oblíbený pořad a nenahráli jste ho, můžete prostřednictvím této funkce vstoupit do archivu televizních pořadů, které pro vás jednotlivé televize připravili. Obvykle umožňují přístup k 7 dnů starým pořadům, které si můžete pustit. Pro tuto funkci musíte mít od televizního operátora předplacenou službu s nabídkou televizních programů a speciální krabičku (set-top-box), na klasických televizích s příjmem programů z antény tato funkce není k dispozici. Archiv je k dispozici buď přímo ve vaší televizi a nebo také po přihlášení online na stránkách operátora.Digi.TV

Digi.TV

Digi.TV je sice známá jako společnost nabízející příjem televize přes satelit, ale už delší dobu nabízí televizi dostupnou i po internetu. Startovací balíček za 149 Kč obsahuje všechny hlavní televizní stanice, v dražších potom najdete i další filmové a sportovní kanály, nejdražší za 849 Kč už obsahuje téměř 100 kanálů včetně HBO. Digi.TV si můžete vychutnat přes jakékoliv připojení, aplikace je k dispozici také pro tablety a chytré mobily hlavních platforem. Zpětné zhlédnutí funguje 3 dny nazpět.


149 Kč

Cena za balíček

https://cz.digi.tv/


Kuki

Kuki

Kuki televize má na výběr tři základní balíčky (30 kanálů za 200 Kč, 60 kanálů za 400 Kč, 6 kanálů zdarma na zkoušku) a to s možnosti si polovinu televizních stanic vybrat podle své nálady. V nabídce jsou klasické i filmové kanály, prémiové kanály (HBO, Cinemax) je třeba si dokoupit extra. Kuki funguje na jakémkoliv připojení, není třeba zvláštní set-top-box, ale musíte mít Kuki aplikaci na chytré televizi, tabletu nebo telefonu. Zpětné zhlédnutí je na 7 dní. Pro fanoušky je možnost si extra půjčovat také filmy z videotéky Banaxi.


200 Kč

Cena za balíček

https://www.kuki.cz/


Lepší.TV

Lepší.TV

Lepší.TV provozuje společnost GoNet a za cenu 199 Kč umožňuje přijímat téměř 70 českých, slovenských i zahraničních kanálů od základních jako je ČT, Nova, Prima či Barrandov až po vybrané filmové (Filmbox) či sportovní. Zpětné zhlédnutí funguje pro 7 až 30 dní staré pořady. K objednávce je třeba si přikoupit/pronajmout set-top-box - pokud chcete sledovat Lepší TV na své televizi, můžete se však spokojit jen s prohlížením přes počítač nebo přes aplikaci na tabletu či telefonu. Lepší TV funguje na sítích jakéhokoliv poskytovatele internetu.


199 Kč

Cena za balíček

https://www.lepsi.tv


O2 TV

O2 TV

O2 TV si můžete objednat buď ke svým stávajícím službám (mobil, internet), ale i pokud žádnou službu od O2 nemáte. Je na výběr ze tří variant (299 Kč, 399 Kč, 799 Kč), nejdražší balíček už v sobě obsahuje předplatné pro prémiové filmové kanály HBO a Cinemax. Pro fungování budete potřebovat buď set-top-box a nebo některou z aplikací (tablet, telefon). TV program živě a nebo zpětné zhlédnutí 2 dny můžete také mít po přihlášení přímo na webu o2tv.cz. S jedním uživatelským účtem se také dostanete do videotéky O2 TV, tituly si ale půjčujete za extra cenu mimo své měsíční předplatné.


299 Kč

Cena za balíček

https://www.o2tv.cz/


Sledovani.TV

Sledovani.TV

Čiste internetová televize Sledovani.TV má v základní nabídce hned 9 stanic zdarma, 59 programů potom můžete mít za 199 Kč, standard 76 je 299 Kč, 100 kanálů včetně HBO za 699 Kč. HBO si můžete objednat i samostatně. Služba funguje v celé ČR bez ohledu na operátora, funguje na chytrých televizích či tabletech a to včetně platforem pro Linux nebo Windows. Zpětné zhlédnutí se liší podle varianty, nejdražší varianty mají 7 dní.


199 Kč

Cena za balíček

https://sledovanitv.cz/

TOPlist TOPlist TOPlist