10 nejočekávanějších filmů od Netflixu

Ne, to není překlep. Opravdu myslíme filmů. Netflix už dávno netočí jen seriály, ale i původní filmy a nejen ty s Adamem Sandlerem. Pro letošní rok má nabito opravdu impozantně a dočkáme se například fantasy krimi s Willisem Smithem, válečné komedie s Bradem Pittem nebo sci-fi ve stylu Blade Runnera. Pojďme se podívat na desítku nejzajímavějších.

Bright

Bright

2017   Bright 

Will Smith jako policajt, který honí zločince. Jenže v tomto moderním světě žijí vedle lidí také zlobři a další fantasy postavy. A chystá se velký bitva.


Fantasy

Bright je jeden z největších projektů Netflixu vůbec. Má rozpočet 90 miliónů dolarů a půjde zřejmě na konci roku i do kin.
Není online - najdi podobné filmy

Viděl si už tento film? Přihlas se pro hodnocení a ukládáníThe Meyerowitz Stories

The Meyerowitz Stories

2017   The Meyerowitz Stories 

Rozhádáná rodina se musí po letech sejít v New Yorku na oslavě, která svolává otec rodiny slavící úspěch se svým posledním uměleckým dílem.


Komedie

Toto nemá být typická komedie s Adamem Sandlerem, ale hořká podívaná s herci typu Dustin Hoffman, Emma Thompson nebo Ben Stiller. Film bude mít také premiéru v Cannes.
Není online - najdi podobné filmy

Viděl si už tento film? Přihlas se pro hodnocení a ukládáníNobody Speak: Trials of the Free Press online
65%

Nobody Speak: Trials of the Free Press

2017   Nobody Speak: Trials of the Free Press 

Dokument popisující soudní spor herce Hulka Hogana a vydavatelství Gawker a také další případy, kdy vliv bohatých lidí ovlivnil verdikt soudu a svobodu slova.


Bývalý wresteler a herec Hulk Hogan se soudil s internetovým vydavatelstvím Gawker, které uveřejnilo erotické video s Hoganem a manželkou jiného muže. K překvapení všech Hogan vyhrál a soud mu přiřkl odškodnění 100 miliónů dolarů. To přivedlo vydavatelství ke krachu. Teprve poté se provalilo, že Hoganovy právníky financoval internetový miliardář Peter Thiel, který měl na Gawker políčeno už delší dobu.

Viděl si už tento film? Přihlas se pro hodnocení a ukládání


To The Bone online

To The Bone

2017   To the Bone 

Mladá dívka (Lilly Collins) s anorexií potká nekonvenčního doktora (Keanu Reeves), který se jí snaží vyléčit a přimět ji opět nalézt radost v životě.


Drama

Film měl premiéru na festivalu v Sundance a režisérka Marti Noxon ho natočila částečně jako autobiografii. Netflix koupil práva za 8 miliónů dolarů.

Viděl si už tento film? Přihlas se pro hodnocení a ukládáníWar Machine online
61%

War Machine

2017   War Machine 

Téměř pravdivý příběh (Brad Pit) o americkém generálovi, kterému předali velení nad operacemi v Afganistánu, ale místo udržování se generál rozhodl válku vyhrát.


SatiraVálečné

Viděl si už tento film? Přihlas se pro hodnocení a ukládáníMudbound

Mudbound

2017   Mudbound 

Příběh dvou rodin ze zaostalé části amerického JIhu, kteří těsně po konci druhé světové války bojují proti sobě, chudobě i přírodě.

Drama

Film zakoupil Netflix na festivalu v Sundance a zaplatil za něj rekordních 12,5 miliónů dolarů. Chce ho nasadit těsně před koncem roku a zapojit ho tak do oscarové bitvy.
Není online - najdi podobné filmy

Viděl si už tento film? Přihlas se pro hodnocení a ukládání


Okja online
70%

Okja

2017   Okja 

Mladá dívka Mija riskuje všechno, aby zabránila chtivé korporaci unést jejího nejlepšího kámoše - obrovské zvíře jménem Okja.


Dobrodružné

Film byl přihlášen do soutěže v Cannes. Porota se pro příští ročníky rozhodla změnit pravidla, aby se soutěže mohly zúčastnit jen snímky promítané ve (francouzských) kinech.

Viděl si už tento film? Přihlas se pro hodnocení a ukládáníDeath Note

Death Note

2017   Death Note 

Mladík nalezne podivný zápisník, který pokud do něj napíšete jméno nějaké osoby, daná osoba zemře. Rozhodne se ho použít v boji proti vrahům a zločincům, na stopě je mu ale záhadný detektiv.Film je prvním americkým zpracováním slavného japonského comicsu (mangy) i nás známé jako Zápisník smrti. V japonsku podle ní vzniklo už několik filmů, seriál i videohra.
Není online - najdi podobné filmy

Viděl si už tento film? Přihlas se pro hodnocení a ukládáníA Futile and Stupid Gesture

A Futile and Stupid Gesture

2017   A Futile & Stupid Gesture 

Ffilm o vzniku satirického magazínu Harvard Lampoon, který měl obrovský úspěch a zrodil pozdější fenomény jako National Lampoon a Saturday Night Live.

Komedie

National Lampoon byla koncem 70. let tvůrčí skupina, která točila filmové komedie. Základ herců a tvůrců poté vytvořil dodnes běžící televizní show Saturday Night Live, která nám dala takové skvělé herce jako je Bill Murray, Eddie Murphy nebo Jim Carrey.
Není online - najdi podobné filmy

Viděl si už tento film? Přihlas se pro hodnocení a ukládání


Mute

Mute

2017   Mute 

Berlín, polovina 21. století. Němý barman pátrá po zmizelé dívce a zaplete se do podivných spletenců a záhad, které skrývá město plné zločinu.


Film režíruje Duncan Jones jako variaci na Blade Runner, snímek je zároveň propojen s jeho starším filmem Moon, z něhož se ve filmu objeví í jedna postava.
Není online - najdi podobné filmy

Viděl si už tento film? Přihlas se pro hodnocení a ukládánípřed 3 měsíci   Tipy na film   Tomáš Vyskočil

Líbil se ti tento článek? Nasdílej ho s přáteliKomentáře k článkuDalší články na podobné téma


VÍKENDOVÝ TIP: The Defenders

VÍKENDOVÝ TIP: The Defenders

včera   Tipy na film

Od včera už najdete na Netflixu všech osm dílů očekávané comicsové týmovky The Defenders, kde se spojují Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage a Iron Fist. Na víkend ideální porce a jestli to stihnete, může si na závěr dát za odměnu nový trailer na Punishera.30 nejlepších filmů na zlepšení nálady

30 nejlepších filmů na zlepšení nálady

před 2 dny   Tipy na film

Znáte to, když je vám fakt mizerně a nejradši ze všeho byste zalezli do postele. Na zlepšení nálady jsme vybrali ty nejlepší filmy - vzali jsme trochu romantiky, trochu komedie, trohu dobrodružství i trochu akce a hlavně vybrali spíše méně známé kousky.10 nejvíc hipsterských filmů na světě

10 nejvíc hipsterských filmů na světě

před 5 dny   Tipy na film

Pokud chcete nahlédnout do temného světa hipsterů opatrně z bezpečí domova, tak si nutně nemusíte pořizovat eko koloběžku nebo se stát pesco - veganem. Stačí si pustit těchto deset nejvíc hipsterkých snímků na světě. Protože nic nereflektuje život introvertních něžných trendy looserů jako subtilní poetické indie filmy.

Doporučte film

Doporuč mi film

Stačí se zaregistrovat či přihlásit přímo ze sociálních sítí, a my na základě tvých preferencí a tvých hodnocení vybereme v jednu chvíli jen jeden film.

TOPlist TOPlist TOPlist