FB pixel TP pixel
Agatha Christies Hjerson
Agatha Christies Hjerson

Agatha Christies Hjerson

Agatha Christies Hjerson
| 2021 | 44 minut | 1 řad(a) | 8 epizod

Uzavřený, záhadný a silně citově založený Sven Hjerson byl kdysi uznávaným kriminálním profilovačem. Během své kariéry se podílel na mnoha významných případech, ale náhle se rozhodl odejít ze záře reflektorů – a nikdo neví proč. Klara Sandbergová – chaotická, odvážná a vřelá – je bývalá televizní pr...

Uzavřený, záhadný a silně citově založený Sven Hjerson byl kdysi uznávaným kriminálním profilovačem. Během své kariéry se podílel na mnoha významných případech, ale náhle se rozhodl odejít ze záře reflektorů – a nikdo neví proč. Klara Sandbergová – chaotická, odvážná a vřelá – je bývalá televizní producentka bulvárních pořadů. Navrhne kriminální pořad podle skutečných událostí s Hjersonem v hlavní roli, který může Sandbergové změnit kariéru i život, ale má to jeden háček – s Hjersonem se nikdy nesetkala. Příběh začíná ve chvíli, kdy se Hjerson právě dozvěděl o smrti své matky a je nucen se poprvé po více než 30 letech vrátit na Alandy. Klaře se ho podaří vypátrat a dostat se na stejný trajekt, který na Alandy směřuje. Když je na lodi zavražděn mladý novinář, začnou neochotný Hjerson a horlivá Klara řešit řadu záhadných vražd.

Voyo
na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.

Agatha Christies Hjerson online

Agatha Christies Hjerson online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Agatha Christies Hjerson obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Agatha Christies Hjerson, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Agatha Christies Hjerson postavy.

V seriálu Agatha Christies Hjerson hrají Johan Rheborg, Hanna Alström, David Fukamachi Regnfors, Maja Söderström, Maria Lundqvist, Björn Andrésen, Peter Kanerva.

Seriál Agatha Christies Hjerson není zatím nikde online.

Seriál Agatha Christies Hjerson není zatím kde sledovat.