FB pixel

Přihlas se


Chceš si ukládat filmy, které jsi ještě neviděl? Nechat si doporučit další přesně dle tvého gusta? A hodnotit je bez omezení? Tyhle tři důvody ti nestačí? Tak se zaregistruj, a hned uvidíš další. S námi si užiješ filmy, jako nikdy předtím.


Registrovat či přihlásit se prostřednictvím
Facebook Google

Doporučíme film...

Stačí se zaregistrovat či přihlásit přímo ze sociálních sítí, a my na základě tvých preferencí a tvých hodnocení vybereme v jednu chvíli jen jeden film. Troufáme si tvrdit, že se strefíme, ale kdyby přeci jen ne, můžeš film rychle odklepnout a vybírat z dalších.

Všechna tvá hodnocení i další volby ukládáme, takže ti garantujeme, že daný film už v nabídce znovu neuvidíš. I tak se ale můžeš k hodnoceným i uloženým filmům kdykoliv vrátit. Jakmile se objeví novinka dle tvého gusta, hned ti ji nabídneme...ty si ho uložíš...

Ulož si film, který tě zaujme, a klidně si jeho puštění odlož na jinou chvíli. V přehledu se ti neztratí. Své oblíbené filmy najdeš nejen ve svém profilu, ale v každém přehledu filmů v kategorii, filmografii herce nebo sérii. Hned vidíš, co máš uloženo nebo co si hodnotil.

Ale to není vše! Každý takový přehled si můžeš filtrovat - na filmy, co si neviděl, co máš uložené a co už si hodnotil.
... anebo rovnou hodnotíš!

Líbil se ti film, který si právě viděl? Poděl se o svoje dojmy i s dalšími lidmi. Je to jednoduché: Dej mu palec nahoru nebo palec dolů, podle toho, jak se ti líbil.

Svá hodnocení můžeš jednoduše sdílet s ostatními. Ukládají se ti do profilu, podle nich ti vybíráme další filmy na doporučení. Ve všech kategoriích už vždy uvidíš, jestli si film hodnotil.Jaké informace o tobě si u nás uložíme? Pokud se přihlásíš přes Facebook nebo Google, získáme o tobě jméno, příjmení, tvoji fotku, email, seznam tvých přátel a tvoje líbí se ti. Tvoje fotka a jméno se budou zobrazovat u každého tvého hodnocení. Email není veřejný a budeme ti na něj psát, jen pokud bychom ti opravdu něco mimořádného chtěli oznámit. Tvé líbí se ti bude sloužit pro to, abychom ti mohli doporučit na základě tvého vkusu ty nejlepší filmy! A tvoji přátelé? Propojíme tě s nimi a ukážeme ti, jaké filmy sledují oni, aby ses mohl inspirovat.

TOPlist TOPlist TOPlist