FB pixel

Přihlas se


Chceš si ukládat filmy, které jsi ještě neviděl? Nechat si doporučit další přesně dle tvého gusta? A hodnotit je bez omezení? Tyhle tři důvody ti nestačí? Tak se zaregistruj, a hned uvidíš další. S námi si užiješ filmy, jako nikdy předtím.


Registrovat či přihlásit se prostřednictvím

Informace o zpracování osobních údajů

Doporučíme film...

Stačí se zaregistrovat či přihlásit přímo ze sociálních sítí, a my na základě tvých preferencí a tvých hodnocení vybereme v jednu chvíli jen jeden film. Troufáme si tvrdit, že se strefíme, ale kdyby přeci jen ne, můžeš film rychle odklepnout a vybírat z dalších.

Všechna tvá hodnocení i další volby ukládáme, takže ti garantujeme, že daný film už v nabídce znovu neuvidíš. I tak se ale můžeš k hodnoceným i uloženým filmům kdykoliv vrátit. Jakmile se objeví novinka dle tvého gusta, hned ti ji nabídneme...ty si ho uložíš...

Ulož si film, který tě zaujme, a klidně si jeho puštění odlož na jinou chvíli. V přehledu se ti neztratí. Své oblíbené filmy najdeš nejen ve svém profilu, ale v každém přehledu filmů v kategorii, filmografii herce nebo sérii. Hned vidíš, co máš uloženo nebo co si hodnotil.

Ale to není vše! Každý takový přehled si můžeš filtrovat - na filmy, co si neviděl, co máš uložené a co už si hodnotil.
... anebo rovnou hodnotíš!

Líbil se ti film, který si právě viděl? Poděl se o svoje dojmy i s dalšími lidmi. Je to jednoduché: Dej mu palec nahoru nebo palec dolů, podle toho, jak se ti líbil.

Svá hodnocení můžeš jednoduše sdílet s ostatními. Ukládají se ti do profilu, podle nich ti vybíráme další filmy na doporučení. Ve všech kategoriích už vždy uvidíš, jestli si film hodnotil.
TOPlist TOPlist TOPlist