FB pixel TP pixel
Arknights: PRELUDE TO DAWN
Arknights: PRELUDE TO DAWN

Arknights: PRELUDE TO DAWN

Arknights: PRELUDE TO DAWN
| 2022 | 24 minut | 1 řad(a) | 8 epizod

V zemi Terra dochází v mnoha oblastech nepravidelně k přírodním katastrofám z neznámých příčin. Proto se většina lidí, aby před těmito přírodními katastrofami unikla, přestěhovala do mobilních měst, která vznikla v průběhu let. Originium, které na místě takových katastrof zůstalo, vedlo díky své obr...

V zemi Terra dochází v mnoha oblastech nepravidelně k přírodním katastrofám z neznámých příčin. Proto se většina lidí, aby před těmito přírodními katastrofami unikla, přestěhovala do mobilních měst, která vznikla v průběhu let. Originium, které na místě takových katastrof zůstalo, vedlo díky své obrovské energii k rychlému rozvoji civilizace. Přineslo však s sebou i něco jiného - nevyléčitelnou nemoc zvanou Oripathy. Protože těla lidí s Oripatií postupně krystalizují a v okamžiku smrti se stávají novým zdrojem infekce, jsou v mnoha zemích Nakažení vystaveni perzekuci v rámci režimů segregace a nucených prací. Ti, kteří byli utlačováni vládami, se začínají bouřit. Farmaceutická společnost Rhodos Island, která se zabývá výzkumem léku na Oripatii, se chopí jejich zbraní a zahájí dobývání ve snaze zachránit všechny lidi před nemocí.

Arknights: PRELUDE TO DAWN obsazení

Herci: Yuki Kaida, Tomoyo Kurosawa, Atsumi Tanezaki, Takashi Matsuyama, Ayane Sakura, Shizuka Ishigami, Kiyono Yasuno, Ai Kakuma, Yui Ishikawa, Manaka Iwami, Azusa Tadokoro

Režie: Yuki Watanabe

Voyo
na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Arknights: PRELUDE TO DAWN online

Zde ti nabídneme, kde sledovat Arknights: PRELUDE TO DAWN online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Arknights: PRELUDE TO DAWN dabing nebo titulky.

Arknights: PRELUDE TO DAWN celý film online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Hlídat, kdy bude mít Arknights: PRELUDE TO DAWN Netflix, Voyo a další
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Arknights: PRELUDE TO DAWN recenze a hodnocení

Tvůj názor na Arknights: PRELUDE TO DAWN?

V seriálu Arknights: PRELUDE TO DAWN hrají Yuki Kaida, Tomoyo Kurosawa, Atsumi Tanezaki, Takashi Matsuyama, Ayane Sakura, Shizuka Ishigami, Kiyono Yasuno, Ai Kakuma, Yui Ishikawa, Manaka Iwami, Azusa Tadokoro.

Seriál Arknights: PRELUDE TO DAWN není zatím nikde online.

Seriál Arknights: PRELUDE TO DAWN není zatím kde sledovat.