FB pixel TP pixel
Back in the Day
Back in the Day

Back in the Day

Back in the Day
Velká Británie | 2014 | Komedie | 94 minut

Milion dolarů v aktovce… Zádrhel? Je potřeba ho doručit zabijákovi nepolapitelnému jako noční můra a děsivému tak, že se celé podsvětí roztřese již při pouhém vyslovení jeho jména. V podnikání, kde se nekladou žádné otázky, je KURÝR Z PODSVĚTÍ (Jeffrey Dean Morgan) mužem na svém místě. Teď je ale v ...

Milion dolarů v aktovce… Zádrhel? Je potřeba ho doručit zabijákovi nepolapitelnému jako noční můra a děsivému tak, že se celé podsvětí roztřese již při pouhém vyslovení jeho jména. V podnikání, kde se nekladou žádné otázky, je KURÝR Z PODSVĚTÍ (Jeffrey Dean Morgan) mužem na svém místě. Teď je ale v ohrožení jeho vlastní rodina a on nesmí za žádnou cenu nic pokazit. Na stopě mu jsou nájemní zabijáci i podvodníci, federální agenti hrající na obě strany i zrádci z vlastních řad, přesto se kurýr vydává na těžko splnitelnou misi, během které navíc odhalí tajemství své temné minulosti. Pokud se mu podaří splnit cíl, nejlepší specialista na hledání lidí pochopí, proč je tak obtížné najít toho, kdo je nejlepší mezi specialisty na jejich mizení.

Hrají: Morena Baccarin, Michael Rosenbaum, Nick Swardson, Harland Williams, Jay R. Ferguson, Jay R. Ferguson, Kristoffer Polaha

Režie: Michael Rosenbaum

IMDb  50 % Kinobox  50 %

Back in the Day online

Sledovat Back in the Day online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Back in the Day online, zda je ke stažení a zda má Back in the Day dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
původní znění | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 4. 1. 2023
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 229 Kč nebo 199 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Back in the Day recenze a hodnocení

Ve filmu Back in the Day hrají Morena Baccarin, Michael Rosenbaum, Nick Swardson, Harland Williams, Jay R. Ferguson, Jay R. Ferguson, Kristoffer Polaha.

Film Back in the Day režíruje Michael Rosenbaum.

Film Back in the Day má 94 minut.

Film Back in the Day můžete vidět na iTunes.

Film Back in the Day je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.