FB pixel TP pixel
Bang Rajan 2

Bang Rajan 2

Bang Rajan 2
Thajsko | 2010 | Bang Rajan | Akční filmy | Akční hrdinové

Poté, co stateční bojovníci z vesnice Bang Rajan ubránili svůj rodný kraj před barmskou armádou, inspiroval tento hrdinský čin další thajské vesnice, které jsou nyní odhodlané postavit se společnému nepříteli a čelit tak několikanásobné přesile. Barmská armáda den ode dne roste na síle a rychle post...

Poté, co stateční bojovníci z vesnice Bang Rajan ubránili svůj rodný kraj před barmskou armádou, inspiroval tento hrdinský čin další thajské vesnice, které jsou nyní odhodlané postavit se společnému nepříteli a čelit tak několikanásobné přesile. Barmská armáda den ode dne roste na síle a rychle postupuje vpřed k hlavnímu městu. Při jednom takovém tažení je barmská jednotka ze zálohy přepadena skupinou odvážných vesničanů, která s vojáky udělá rychlý proces. Ti, co přežijí, se přidávají na stranu bojovníků Bang Rajanu. Mezitím velitel barmských vojsk vkládá důvěru do důstojníka jménem Sukee, který jako jediný dokázal zlomit odpor vesnice, a předává mu velení s jasným rozkazem. Zabít vůdce nepohodlných vesničanů a jednou provždy udělat z vesnice Bang Rajan minulost.

IMDb  55 %
Voyo
Akční filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Bang Rajan 2 online

Bang Rajan 2 online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Bang Rajan 2 obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Bang Rajan 2, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Bang Rajan 2 postavy.

Bang Rajan 2 recenze a hodnocení

Ve filmu Bang Rajan 2 hrají Padaborn Srichaphan, Puri Hiranyapluek, Verayuth Nancha, Teerayuth Prachyabumrung, Jirakiti Suwannapab, Bao Wee, Chatchai Plengpanich.

Film Bang Rajan 2 režíruje Tanit Jitnukul.

Film Bang Rajan 2 není zatím nikde online.

Film Bang Rajan 2 není zatím kde sledovat.