FB pixel TP pixel
Bukurešť: Rok draka
Bukurešť: Rok draka

Bukurešť: Rok draka

Bukurešť: Rok draka
Rumunsko | 2013 | Dokumenty | Novináři

Dokumentární snímek ”Bukurešť: Rok Draka” vypráví příběh skupiny čínských přistěhovalců z Bukurešti, ztracených v sociálních a ekonomických podmínkách moderního Rumunska, a zároveň zachycuje útržky rumunské reality viděné z jejich perspektivy. Nehledě na jejich společenské postavení, prvotní fáze ad...

Dokumentární snímek ”Bukurešť: Rok Draka” vypráví příběh skupiny čínských přistěhovalců z Bukurešti, ztracených v sociálních a ekonomických podmínkách moderního Rumunska, a zároveň zachycuje útržky rumunské reality viděné z jejich perspektivy. Nehledě na jejich společenské postavení, prvotní fáze adaptace je obtížná a skrývá řadu nepříjemných pravd. Han Wenlong je ilegální přistěhovalec, jehož sen o práci na staveništi ve východní Evropě skončil dříve, než vůbec mohl začít. Shen Xiaoming je čínský podnikatel a současně i rumunský občan, který žije v zajetí mezi dvěma světy. Li Jianhua je novinář, který se ve snaze zprostředkovat objektivní pohled na život nové komunity rozhodl riskovat svůj život. Dokument krůček po krůčku odhaluje životy tří postav, které pocházejí z odlišných sociálních vrstev. Zároveň vypráví příběh komunity, která se snaží přizpůsobit životním podmínkám v zemi, se kterou tu jejich spojuje společná politická minulost.

IMDb  56 %

Bukurešť: Rok draka online

Sledovat Bukurešť: Rok draka online můžeš na HBO Max. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Bukurešť: Rok draka online, zda je ke stažení a zda má Bukurešť: Rok draka dabing nebo titulky.

HBO Max
HBO Max
anglické titulky | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 8. 9. 2022
Předplatné za 199 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Bukurešť: Rok draka recenze a hodnocení

Ve filmu Bukurešť: Rok draka hrají .

Film Bukurešť: Rok draka režíruje .

Film Bukurešť: Rok draka můžete vidět na HBO Max.

Film Bukurešť: Rok draka je online na HBO Max, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.