FB pixel TP pixel
Charlotte Gray

Charlotte Gray

Charlotte Gray
USA | 2001 | Romantické filmy | Druhá světová válka | 121 minut

Charlotte, mladá skotská žena, která studovala ve Francii, žije během II. světové války v Londýně. Tady se zamiluje do Juliena, pilota britského královského letectva. Protože umí dobře francouzsky, je Charlotte zverbována britskou rozvědkou jako kurýr mezi Anglií a francouzským hnutím odporu. Kdykol...

Charlotte, mladá skotská žena, která studovala ve Francii, žije během II. světové války v Londýně. Tady se zamiluje do Juliena, pilota britského královského letectva. Protože umí dobře francouzsky, je Charlotte zverbována britskou rozvědkou jako kurýr mezi Anglií a francouzským hnutím odporu. Kdykoliv se vydá za nepřátelskou linii, stává se z její mise i mise čistě osobní - na vlastní pěst pátrá po svém Julienovi, kterého sestřelili někde nad Francií. Charlotte se dostává na seznam gestapa a je tak v permanentním nebezpečí. Na své misi poznává všechny hrůzy války...

IMDb  64 % CSFD  69 %

Charlotte Gray online

Sledovat Charlotte Gray online můžeš na Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Charlotte Gray online, zda je ke stažení a zda má Charlotte Gray dabing nebo titulky.

Starmax
Starmax
od 1. 9. 2022
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Charlotte Gray obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Charlotte Gray, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Charlotte Gray postavy.

Charlotte Gray zajímavosti

Tržby v českých kinech
913 294 Kč
Návštěvnost v českých kinech
8 728 diváků

Charlotte Gray recenze a hodnocení

Ve filmu Charlotte Gray hrají Cate Blanchett, James Fleet, Abigail Cruttenden, Charlotte McDougall, Rupert Penry-Jones, Robert Hands, Billy Crudup.

Film Charlotte Gray režíruje Gillian Armstrong.

Film Charlotte Gray má 121 minut.

Film Charlotte Gray vidělo v českých kinech 8 728 diváků.

Film Charlotte Gray můžete vidět na Starmax.

Film Charlotte Gray je online na Starmax, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.