FB pixel TP pixel
The Work and the Glory
The Work and the Glory

Činy a sláva

The Work and the Glory
USA | 2004 | The Work and the Glory | Drama | Vztahy | 110 minut

Rodina Benjamina Steeda se nedávno přestěhovala z pohodlí domova ve Vermontu do severní části státu New York a hodlá se začlenit do ustálených poměrů ve městě Palmyra. Ve snaze zapadnout do místního společenství zjistí, že pomoc, kterou si najali na vyčištění půdy k osídlení, se stává důvodem jejich...

Rodina Benjamina Steeda se nedávno přestěhovala z pohodlí domova ve Vermontu do severní části státu New York a hodlá se začlenit do ustálených poměrů ve městě Palmyra. Ve snaze zapadnout do místního společenství zjistí, že pomoc, kterou si najali na vyčištění půdy k osídlení, se stává důvodem jejich vlastní náboženské rozepře – rozepře, která hrozí roztrhnout celou rodinu vedví. Dva bratři Steedové soupeří o přízeň dcery bohatého kupce – a oba dva se tak ocitají na odlišných stranách víry. Přestože se rodina snaží spor zahladit, brzo se ocitá postavena tváří v tvář hlubším problémům ohledně vlastní příslušnosti a víry v pravdu.

Hrají: Brenda Strong, Alexander Carroll, Colin Ford, Edward Albert

Režie: Russell Holt

IMDb  69 % Kinobox  65 %

Činy a sláva online

Sledovat Činy a sláva online můžeš na Canal Plus, Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Činy a sláva online, zda je ke stažení a zda má Činy a sláva dabing nebo titulky.

Canal Plus
Canal Plus
český dabing | od 28. 4. 2023
Předplatné za 189 Kč nebo 239 Kč
Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 2. 2. 2021
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Činy a sláva recenze a hodnocení

Ve filmu Činy a sláva hrají Brenda Strong, Alexander Carroll, Colin Ford, Edward Albert.

Film Činy a sláva režíruje Russell Holt.

Film Činy a sláva má 110 minut.

Film Činy a sláva můžete vidět na Canal Plus, Filmbox+.

Film Činy a sláva je online na Canal Plus, Filmbox+, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.