FB pixel TP pixel
Dezo Hoffmann – Photographer of The Beatles
Dezo Hoffmann – Photographer of The Beatles

Dežo Hoffmann - Fotograf Beatles

Dezo Hoffmann – Photographer of The Beatles
Slovensko | 2022 | Dokumenty | Hudebníci

Příběh Beatles je leckomu dobře známý, ale příběh Deža Hoffmanna už zná málokdo. Jakoby řízením osudu se stalo, že se jejich životní cesty protnuly v tom nejlepším možném období. Beatles stáli na prahu celosvětové slávy a jemu bylo padesát – byl tedy ve věku, kdy už mnozí uvažují o odchodu ze scény....

Příběh Beatles je leckomu dobře známý, ale příběh Deža Hoffmanna už zná málokdo. Jakoby řízením osudu se stalo, že se jejich životní cesty protnuly v tom nejlepším možném období. Beatles stáli na prahu celosvětové slávy a jemu bylo padesát – byl tedy ve věku, kdy už mnozí uvažují o odchodu ze scény. Avšak jejich energie, nespoutanost a radost ze života jej zcela nadchnuly. Omládnul vedle nich, kypěl nápady a věnoval se tomu, co uměl nejlépe – fotografoval. Udělal více snímků Beatles než kdokoli jiný a zaznamenal všechny významné události jejich oslnivé kariéry. A nejen jejich. Z jeho snímků slavných hvězd showbyznysu se staly ikonické záběry plné života, spontánnosti a pohybu. A navzdory tomu, že vytvořil jeden z nejvíce fascinujících archivů světové pop kulturní scény, málokdo tušil, že za jeho jedinečným fotografickým rukopisem stojí dlouholetá zkušenost práce válečného kameramana, v níž pomalost ani váhavost neměly místo, neboť v ní se platilo velmi draze za sebemenší chybu.

CSFD  80 %

Dežo Hoffmann - Fotograf Beatles online

Sledovat Dežo Hoffmann - Fotograf Beatles online můžeš na DaFilms, Google Play, KVIFF TV, O2TV, Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Dežo Hoffmann - Fotograf Beatles online, zda je ke stažení a zda má Dežo Hoffmann - Fotograf Beatles dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
původní znění | české titulky | od 13. 3. 2023
Půjčení za 65 Kč Nákup za 110 Kč
Google Play
Google Play
původní znění | české titulky | SD kvalita | od 12. 4. 2023
Půjčení za 110 Kč Nákup za 330 Kč
KVIFF TV
KVIFF TV
původní znění | české titulky | od 7. 3. 2023
Půjčení (HD) za 70 Kč Nákup (HD) za 120 Kč
Starmax
Starmax
od 12. 3. 2023
Půjčení (HD) za 69 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Dežo Hoffmann - Fotograf Beatles obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Dežo Hoffmann - Fotograf Beatles, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Dežo Hoffmann - Fotograf Beatles postavy.

Dežo Hoffmann
Dežo Hoffmann
Self (archive footage)

Dežo Hoffmann - Fotograf Beatles recenze a hodnocení

Tvůj názor na Dežo Hoffmann - Fotograf Beatles?

Ve filmu Dežo Hoffmann - Fotograf Beatles hrají Dežo Hoffmann.

Film Dežo Hoffmann - Fotograf Beatles režíruje Patrik Lančarič.

Film Dežo Hoffmann - Fotograf Beatles můžete vidět na DaFilms, Google Play, KVIFF TV, O2TV, Starmax.

Film Dežo Hoffmann - Fotograf Beatles je online na DaFilms, Google Play, KVIFF TV, O2TV, Starmax, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.