FB pixel TP pixel
For Richer or Poorer
For Richer or Poorer

For Richer or Poorer

For Richer or Poorer
USA | 1997 | Komedie | 115 minut

Dobře vypadající a charismatický Brad je pravý newyorský zbohatlík, který žije v přepychu i se svou manželkou Carolinou. Tu zajímá pouze kosmetika, móda a luxus. Mladý manželský pár profituje díky investičním a spekulačním obchodům, při nichž jim pomáhá daňový poradce Bob Lachman. Když však jednoho ...

Dobře vypadající a charismatický Brad je pravý newyorský zbohatlík, který žije v přepychu i se svou manželkou Carolinou. Tu zajímá pouze kosmetika, móda a luxus. Mladý manželský pár profituje díky investičním a spekulačním obchodům, při nichž jim pomáhá daňový poradce Bob Lachman. Když však jednoho dne kontrolor finančního úřadu zjistí daňový únik v milionové výši, ukryjí se ve společenství Amishů. Tam poznají docela jiný život.

Hrají: Tim Allen, Kirstie Alley, Wayne Knight, Larry Miller, Jay O. Sanders, Michael Lerner, Miguel A. Núnez, Jr.

Režie: Bryan Spicer

IMDb  58 % Kinobox  57 %

For Richer or Poorer online

Sledovat For Richer or Poorer online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film For Richer or Poorer online, zda je ke stažení a zda má For Richer or Poorer dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 1. 1. 2019
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

For Richer or Poorer recenze a hodnocení

Ve filmu For Richer or Poorer hrají Tim Allen, Kirstie Alley, Wayne Knight, Larry Miller, Jay O. Sanders, Michael Lerner, Miguel A. Núnez, Jr..

Film For Richer or Poorer režíruje Bryan Spicer.

Film For Richer or Poorer má 115 minut.

Film For Richer or Poorer můžete vidět na iTunes.

Film For Richer or Poorer je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.