FB pixel TP pixel
Frank Riva
Frank Riva

Frank Riva

Frank Riva
| 2003 | 90 minut

Jeho oči jsou chladné a srdce tvrdé – Alain Delon jako policista, který se nebojí pravdy... Frank Riva, bývalý policista, který se kdysi úspěšně infiltroval do mafiánského klanu, se po dvaceti letech vrací do Paříže. Tenkrát musel narychlo odjet, protože po prozrazení byla na jeho hlavu vypsána odmě...

Jeho oči jsou chladné a srdce tvrdé – Alain Delon jako policista, který se nebojí pravdy... Frank Riva, bývalý policista, který se kdysi úspěšně infiltroval do mafiánského klanu, se po dvaceti letech vrací do Paříže. Tenkrát musel narychlo odjet, protože po prozrazení byla na jeho hlavu vypsána odměna a znalo ho celé podsvětí. Nemohl se ani rozloučit, ani nic vysvětlit svým blízkým. Nyní se vrací, aby vypátral vraha komisaře pařížské kriminálky Marca-Antoina Rezzoniho. Tenkrát byli tři: Frank, Marc-Antoine a Xavier. Nyní je Marc-Antoine mrtev, Xavier je ředitelem policie a povolává Franka, aby skoncoval s klanem Loggiů. Frank je nucen znovu otevřít svou minulost. Ví dobře, že buď Loggiové nebo on sám.

Frank Riva obsazení

Herci: Alain Delon, Jacques Perrin, Sophie von Kessel, Cédric Chevalme, François Vincentelli, Elsa Kikoine, Mireille Darc, Luis Marques

Režie: Patrick Jamain

Voyo
na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Frank Riva online

Zde ti nabídneme, kde sledovat Frank Riva online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Frank Riva dabing nebo titulky.

Frank Riva celý film online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Hlídat, kdy bude mít Frank Riva Netflix, Voyo a další
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

V seriálu Frank Riva hrají Alain Delon, Jacques Perrin, Sophie von Kessel, Cédric Chevalme, François Vincentelli, Elsa Kikoine, Mireille Darc, Luis Marques.

Seriál Frank Riva není zatím nikde online.

Seriál Frank Riva není zatím kde sledovat.