FB pixel TP pixel
The Beautiful Person
The Beautiful Person

Krásná Junie

The Beautiful Person
Francie | 2008 | Drama | Vztahy | 97 minut

Šestnáctiletá Junie změní střední školu v průběhu školního roku po smrti její matky. Přichází do nové třídy, do které chodí její bratranec Mathias. Ten se stává jejím prostředníkem v skupině jeho kamarádů. O Junie se začnou rychle zajímat kluci ze skupiny, ona si vybere nejtiššího z nich, Otta. Ale ...

Šestnáctiletá Junie změní střední školu v průběhu školního roku po smrti její matky. Přichází do nové třídy, do které chodí její bratranec Mathias. Ten se stává jejím prostředníkem v skupině jeho kamarádů. O Junie se začnou rychle zajímat kluci ze skupiny, ona si vybere nejtiššího z nich, Otta. Ale brzo je konfrontována s velkou láskou jejího učitele italštiny, Nemourse. Vášeň, která se mezi nimi zrodí, je odsouzena na zánik. Junie, která nechce podlehnout svým citům, tvrdošíjně odmítá štěstí, které je v jejích očích pouhou iluzí.

Krásná Junie obsazení

Herci: Louis Garrel, Léa Seydoux, Agathe Bonitzer, Valérie Lang

Režie: Christophe Honoré

IMDb  68 % Kinobox  62 % Krásná Junie CSFD 63 %

Krásná Junie online

Sledovat Krásná Junie online můžeš na Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Krásná Junie online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Krásná Junie dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
původní znění | český dabing | SD kvalita | od 11. 3. 2024
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Krásná Junie recenze a hodnocení

Ve filmu Krásná Junie hrají Louis Garrel, Léa Seydoux, Agathe Bonitzer, Valérie Lang.

Film Krásná Junie režíruje Christophe Honoré.

Film Krásná Junie má 97 minut.

Film Krásná Junie můžete vidět na Filmbox+.

Film Krásná Junie je online na Filmbox+, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.