FB pixel TP pixel
Blood: The Last Vampire
Blood: The Last Vampire

Krev: Poslední upír

Blood: The Last Vampire
Francie | 2009 | Sci-fi filmy | 91 minut

Upírka Saya je členkou tajné vládní organizace, která se zabývá lovem démonů. Ke svému lovu používá pekelně nabroušenou katanu. Děj se odehrává v půlce války ve Vietnamu na americké základně v Tokiu. Saya musí v místní vojenské škole vypátrat démony a zničit je. Produkce se ujal Bill Kong, který je ...

Upírka Saya je členkou tajné vládní organizace, která se zabývá lovem démonů. Ke svému lovu používá pekelně nabroušenou katanu. Děj se odehrává v půlce války ve Vietnamu na americké základně v Tokiu. Saya musí v místní vojenské škole vypátrat démony a zničit je. Produkce se ujal Bill Kong, který je podepsán pod hity jako Tygr a drak nebo Hrdina. (sheen)

IMDb  53 % CSFD  42 %

Krev: Poslední upír online

Sledovat Krev: Poslední upír online můžeš na Filmy v češtině, Google Play. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Krev: Poslední upír online, zda je ke stažení a zda má Krev: Poslední upír dabing nebo titulky.

Filmy v češtině
Filmy v češtině
český dabing | SD kvalita | od 1. 9. 2016
Zdarma
Google Play
Google Play
HD kvalita | SD kvalita | od 1. 11. 2016
Půjčení za 82 Kč nebo 110 Kč (HD) Nákup za 290 Kč nebo 330 Kč (HD)

Krev: Poslední upír obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Krev: Poslední upír, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Krev: Poslední upír postavy.

Krev: Poslední upír recenze a hodnocení

Ve filmu Krev: Poslední upír hrají Allison Miller, Jun Ji-hyun, Koyuki, Liam Cunningham, J. J. Feild, Yasuaki Kurata, Larry Lamb.

Film Krev: Poslední upír režíruje Chris Nahon.

Film Krev: Poslední upír má 91 minut.

Film Krev: Poslední upír můžete vidět na Filmy v češtině, Google Play.

Film Krev: Poslední upír je online na Filmy v češtině, Google Play, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.