FB pixel TP pixel
Living & Dying
Living & Dying

Krvavá loupež

Living & Dying
USA | 2007 | Krimi filmy | Loupež | 90 minut

Čtyři lupiči, dva zabijáci, jeden mobil a příliš mnoho zbraní v rukou policie i falešných agentů. Sam si spolu s komplici naplánuje přepadení banky Duca Enterprises Payroll. Každý dokonalý plán má ale trhliny a během jediné chvíle se může všechno zvrtnout. O tom se lupiči přesvědčí, když se dostanou...

Čtyři lupiči, dva zabijáci, jeden mobil a příliš mnoho zbraní v rukou policie i falešných agentů. Sam si spolu s komplici naplánuje přepadení banky Duca Enterprises Payroll. Každý dokonalý plán má ale trhliny a během jediné chvíle se může všechno zvrtnout. O tom se lupiči přesvědčí, když se dostanou do nečekané přestřelky s policií, při které jeden z nich přijde o život. Zbytek se ukryje v baru, kde posedává dvojice psychopatických maniaků. Situace se rychle změní, když Karl Schroder a Max Reichmann, nazývaní také Krvaví bratři, zastřelí dalšího lupiče a donutí zbývající dva, Sama a Nadiu, předstírat policii, že mají všecko pod kontrolou. Psychopati nakonec zastřelí ostatní rukojmí, zatímco venku se situaci snaží vyřešit detektiv Rick Devlin. V roli vyjednavače do hry vstupuje agent Lind, se kterým se Devlin nemá rád. Vzájemná nevraživost začne vše nepředvídatelně komplikovat.

IMDb  39 % CSFD  45 %

Krvavá loupež online

Sledovat Krvavá loupež online můžeš na Filmbox+, Kuki, Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Krvavá loupež online, zda je ke stažení a zda má Krvavá loupež dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 5. 2. 2021
Předplatné za 99 Kč
Kuki
Kuki
od 30. 6. 2022
Předplatné za 50 Kč
Vodafone TV
Vodafone TV
SD kvalita | od 21. 8. 2020
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Krvavá loupež obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Krvavá loupež, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Krvavá loupež postavy.

Michael Madsen
Michael Madsen
Agent Lind
Bai Ling
Bai Ling
Nadia
Jordana Spiro
Jordana Spiro
Mary Jane
Arnold Vosloo
Arnold Vosloo
Rick Devlin
Trent Haaga
Trent Haaga
Max Reichmann
Jon Keeyes
Jon Keeyes
Režie

Krvavá loupež recenze a hodnocení

Ve filmu Krvavá loupež hrají Edward Furlong, Michael Madsen, Tom Zembrod, Bai Ling, Jordana Spiro, Arnold Vosloo, Trent Haaga.

Film Krvavá loupež režíruje Jon Keeyes.

Film Krvavá loupež má 90 minut.

Film Krvavá loupež můžete vidět na Filmbox+, Kuki, Vodafone TV.

Film Krvavá loupež je online na Filmbox+, Kuki, Vodafone TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.