FB pixel TP pixel
Living & Dying
Living & Dying

Krvavá loupež

Living & Dying
USA | 2007 | Krimi filmy | Loupež | 90 minut

Čtyři lupiči, dva zabijáci, jeden mobil a příliš mnoho zbraní v rukou policie i falešných agentů. Sam si spolu s komplici naplánuje přepadení banky Duca Enterprises Payroll. Každý dokonalý plán má ale trhliny a během jediné chvíle se může všechno zvrtnout. O tom se lupiči přesvědčí, když se dostanou...

Čtyři lupiči, dva zabijáci, jeden mobil a příliš mnoho zbraní v rukou policie i falešných agentů. Sam si spolu s komplici naplánuje přepadení banky Duca Enterprises Payroll. Každý dokonalý plán má ale trhliny a během jediné chvíle se může všechno zvrtnout. O tom se lupiči přesvědčí, když se dostanou do nečekané přestřelky s policií, při které jeden z nich přijde o život. Zbytek se ukryje v baru, kde posedává dvojice psychopatických maniaků. Situace se rychle změní, když Karl Schroder a Max Reichmann, nazývaní také Krvaví bratři, zastřelí dalšího lupiče a donutí zbývající dva, Sama a Nadiu, předstírat policii, že mají všecko pod kontrolou. Psychopati nakonec zastřelí ostatní rukojmí, zatímco venku se situaci snaží vyřešit detektiv Rick Devlin. V roli vyjednavače do hry vstupuje agent Lind, se kterým se Devlin nemá rád. Vzájemná nevraživost začne vše nepředvídatelně komplikovat.

Hrají: Edward Furlong, Michael Madsen, Tom Zembrod, Bai Ling, Jordana Spiro, Arnold Vosloo, Trent Haaga

Režie: Jon Keeyes

IMDb  39 % Kinobox  46 %

Krvavá loupež online

Sledovat Krvavá loupež online můžeš na Filmbox+, Kuki. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Krvavá loupež online, zda je ke stažení a zda má Krvavá loupež dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 5. 2. 2021
Předplatné za 99 Kč
Kuki
Kuki
od 30. 6. 2022
Cena nezjištěna nebo 50 Kč nebo 270 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Krvavá loupež recenze a hodnocení

Ve filmu Krvavá loupež hrají Edward Furlong, Michael Madsen, Tom Zembrod, Bai Ling, Jordana Spiro, Arnold Vosloo, Trent Haaga.

Film Krvavá loupež režíruje Jon Keeyes.

Film Krvavá loupež má 90 minut.

Film Krvavá loupež můžete vidět na Filmbox+, Kuki.

Film Krvavá loupež je online na Filmbox+, Kuki, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.