FB pixel TP pixel
Cold Prey

Ledová smrt

Cold Prey
Norsko | 2006 | Cold Prey | 97 minut

Je polovina zimy. Pět mladých míří do oblasti Jotunheimské hory na snowboardy. Na sjezdovce jeden z nich špatně spadne a zlomí si nohu. Okolo není známka po jiných lidech a jejich mobily nemají signál. Všimnou si v dálce horského hotelu a rozhodnou se najít tam přístřeší. Hotel tam stojí prázdný a t...

Je polovina zimy. Pět mladých míří do oblasti Jotunheimské hory na snowboardy. Na sjezdovce jeden z nich špatně spadne a zlomí si nohu. Okolo není známka po jiných lidech a jejich mobily nemají signál. Všimnou si v dálce horského hotelu a rozhodnou se najít tam přístřeší. Hotel tam stojí prázdný a tichý, očividně už po mnoho let zavřený. Telefon je hluchý a mladí si uvědomí, že budou muset v hotelu strávit noc. Ale ukáže se, že nejsou sami. Ve sklepě objeví špinavý žalář s místností, kde ještě před nedávnem někdo žil..."

IMDb  64 %
Voyo
na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Ledová smrt online

Ledová smrt online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Ledová smrt obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Ledová smrt, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Ledová smrt postavy.

Ledová smrt recenze a hodnocení

Ve filmu Ledová smrt hrají Ingrid Bolso Berdal, Viktoria Winge, Rolf Kristian Larsen, Tomas Alf Larsen, Endre Martin Midtstigen, Rune Melby, Erik Skjeggedal.

Film Ledová smrt režíruje Roar Uthaug.

Film Ledová smrt má 97 minut.

Film Ledová smrt není zatím nikde online.

Film Ledová smrt není zatím kde sledovat.