FB pixel TP pixel
Metoda Markovič: Hojer
Metoda Markovič: Hojer

Metoda Markovič: Hojer

Metoda Markovič: Hojer
Česko | 2024 | Krimi seriály | Vražda | 55 minut | Nové díly od 25. 9. 2023

Praha na přelomu sedmdesátých a osmdesátých let je nevlídná a ošuntělá. Šedé davy stojící v šedých frontách před poloprázdnými obchody, barevné plakáty připomínající slavné výročí na zdech oprýskaných domů. V nočních ulicích se objevuje nový, děsivý fenomén – mladí sexuální násilníci se sadistickými...

Praha na přelomu sedmdesátých a osmdesátých let je nevlídná a ošuntělá. Šedé davy stojící v šedých frontách před poloprázdnými obchody, barevné plakáty připomínající slavné výročí na zdech oprýskaných domů. V nočních ulicích se objevuje nový, děsivý fenomén – mladí sexuální násilníci se sadistickými sklony. A právě těm byl na stopě po dobu své dlouhé kariéry Jiří Markovič. Minisérie bude mapovat zločiny, dopadení a usvědčení těch nejděsivějších vrahů normalizačního Československa a především pak zvláštní „přátelství“ mezi Jiřím Markovičem a Ladislavem Hojerem.

Hrají: Petr Lněnička, Petr Uhlík, Sarah Haváčová, Václav Neužil, Adam Mišík, Michal Isteník, Daniel Heriban

Režie: Pavel Soukup

Metoda Markovič: Hojer online

Sledovat Metoda Markovič: Hojer online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Metoda Markovič: Hojer online, zda je ke stažení a zda má Metoda Markovič: Hojer dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
SD kvalita | od 26. 1. 2024
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Metoda Markovič: Hojer novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Metoda Markovič: Hojer, které najdeš na našem webu.

Policie Hvar začne zábavně a vtipně. Pak spadne do kriminální rutiny
Policie Hvar začne zábavně a vtipně. Pak spadne do kriminální rutiny
06.02.2024 12:30:00 | Filmové recenze

Tak se nám komerční televize rozhodly bojovat o diváky na březích Jadranu. Prima nejprve uvedla krimi seriál Na vlnách Jadranu a nyní přichází se svým komediálně laděným příspěvkem i TV Nova, jež zároveň novinku uvádí s předstihem na platformě Voyo. Stojí ale Policie Hvar za pozornost?

Nové sci-fi, válečné řežby a další novinky (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu
Nové sci-fi, válečné řežby a další novinky (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu
26.01.2024 16:30:00 | Tipy na film

Konec ledna se po několika vlažnějších víkendech konečně zase nese v duchu velkých novinek napříč všemi streamovacími službami. Zatímco Netflix přidal českou sci-fi Bod obnovy a novou postapokalyptickou jízdu z Jižní Koreje, HBO sází na finského řezníka v bitce s nacisty. A pak jsou tu samozřejmě nástupci Bratrstva neohrožených.

Seriál o zvráceném vrahu Hojerovi už je online. Chystá se i případ spartakiádního vraha
Seriál o zvráceném vrahu Hojerovi už je online. Chystá se i případ spartakiádního vraha
26.01.2024 13:50:00 | Filmové novinky

Jedna z nejočekávanějších českých kriminálek letošního roku už je dostupná online. Diváci tak mohou zabřednout do děsivého příběhu Ladislava Hojera a vyšetřovacích metod legendárního vyšetřovatele Jiřího Markoviče.

Metoda Markovič: Hojer recenze a hodnocení

Tomáš Stejskal
Tomáš Stejskal iHned
26.01.2024

Ve videotéce Voyo je ode dneška první epizoda nového českého krimi seriálu Metoda Markovič: Hojer. Málokterá místní detektivka dovede navnadit publikum tak, že okamžitě touží sledovat další díl. Ať už zná detaily skutečných případů, či nikoli....   Celá recenze

V seriálu Metoda Markovič: Hojer hrají Petr Lněnička, Petr Uhlík, Sarah Haváčová, Václav Neužil, Adam Mišík, Michal Isteník, Daniel Heriban.

Seriál Metoda Markovič: Hojer můžete vidět na Voyo.

Seriál Metoda Markovič: Hojer je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.