FB pixel TP pixel
Monte Walsh

Monte Walsh

Monte Walsh
USA | 1970 | Westerny | Pomsta | 106 minut

Monte Walsh a Chet Rollins jsou dlouholetí přátelé a kovbojové, kteří na ranči zastanou jakoukoliv práci a řídí se heslem: "Nedělám nic, co nemůžu dělat ze hřbetu koně." Jejich život se dělí mezi měsíce práce na ranči a občasné výlety do města. Monte udržuje dlouholetý vztah s prostitutkou Martine B...

Monte Walsh a Chet Rollins jsou dlouholetí přátelé a kovbojové, kteří na ranči zastanou jakoukoliv práci a řídí se heslem: "Nedělám nic, co nemůžu dělat ze hřbetu koně." Jejich život se dělí mezi měsíce práce na ranči a občasné výlety do města. Monte udržuje dlouholetý vztah s prostitutkou Martine Bernardovou, zatímco Chet podlehl vdově, která ve městečku provozuje obchod. Jejich dny vyplňuje kamarádství i drobná soutěživost mezi kovboji, než ale jeden z nich, Shorty Austin, přijde o práci a zaplete se do loupeží a zabíjení. Monteho a Chetův život na ranči se od základů změní."

IMDb  71 %
Voyo
Westerny na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Monte Walsh online

Monte Walsh online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Monte Walsh obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Monte Walsh, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Monte Walsh postavy.

Monte Walsh recenze a hodnocení

Ve filmu Monte Walsh hrají Lee Marvin, Jeanne Moreau, Jack Palance, Mitchell Ryan, Jim Davis, G. D. Spradlin, John Hudkins.

Film Monte Walsh režíruje William A. Fraker.

Film Monte Walsh má 106 minut.

Film Monte Walsh není zatím nikde online.

Film Monte Walsh není zatím kde sledovat.