FB pixel TP pixel
Facing Ali

Muhammad Ali: Tváří v tvář

Facing Ali
USA | 2009 | Dokumenty | Boxování | 100 minut

"Přišel čas uvést věci na pravou míru" Jedna legenda, deset boxerů, žádné zpomalené údery. Jeho výkony otřásly sportovním světem a změnily životy mnohých. Muhammad Ali se stal symbolem boxu. Po letech přichází deset jeho souputníků, nejlepších boxerů, s názory na tohoto boxera. Naprosto otevřená výp...

"Přišel čas uvést věci na pravou míru" Jedna legenda, deset boxerů, žádné zpomalené údery. Jeho výkony otřásly sportovním světem a změnily životy mnohých. Muhammad Ali se stal symbolem boxu. Po letech přichází deset jeho souputníků, nejlepších boxerů, s názory na tohoto boxera. Naprosto otevřená výpověď dokumentuje Aliho jedinečnou cestu sportem, viděnou očima těch, kteří se s ním utkávali. Poznejte pravdivou historii živoucí legendy!

IMDb  80 % CSFD  84 %

Muhammad Ali: Tváří v tvář online

Sledovat Muhammad Ali: Tváří v tvář online můžeš na Filmbox+, Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Muhammad Ali: Tváří v tvář online, zda je ke stažení a zda má Muhammad Ali: Tváří v tvář dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 30. 1. 2021
Předplatné za 99 Kč
Vodafone TV
Vodafone TV
HD kvalita | SD kvalita | od 28. 7. 2021
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Muhammad Ali: Tváří v tvář obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Muhammad Ali: Tváří v tvář, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Muhammad Ali: Tváří v tvář postavy.

Muhammad Ali: Tváří v tvář recenze a hodnocení

Tvůj názor na Muhammad Ali: Tváří v tvář?

Ve filmu Muhammad Ali: Tváří v tvář hrají George Chuvalo, Henry Cooper, George Foreman, Joe Frazier.

Film Muhammad Ali: Tváří v tvář režíruje Pete McCormack.

Film Muhammad Ali: Tváří v tvář má 100 minut.

Film Muhammad Ali: Tváří v tvář můžete vidět na Filmbox+, Vodafone TV.

Film Muhammad Ali: Tváří v tvář je online na Filmbox+, Vodafone TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.