FB pixel TP pixel
The Man Who Surprised Everyone
The Man Who Surprised Everyone

Muž, který všechny překvapil

The Man Who Surprised Everyone
Rusko | 2018 | Drama | Psychologické | 105 minut

Igor je lesní strážce, který střeží sibiřské lesy před pytláky. Jeho prostý život se od základů změní poté, co následkem střelby skončí v nemocnici a zjistí, že trpí nevyléčitelnou nemocí. Lékaři mu dávají nanejvýš dva měsíce života. Snímek "Muž, který všechny překvapil" vypráví novodobou verzi star...

Igor je lesní strážce, který střeží sibiřské lesy před pytláky. Jeho prostý život se od základů změní poté, co následkem střelby skončí v nemocnici a zjistí, že trpí nevyléčitelnou nemocí. Lékaři mu dávají nanejvýš dva měsíce života. Snímek "Muž, který všechny překvapil" vypráví novodobou verzi starého sibiřského lidového příběhu o muži, který oklame smrt tím, že se začne vydávat za ženu. Igor se také rozhodne stát ženou, ale ne proto, že bych měl v úmyslu někoho podvést. Ve skutečnosti se chce nyní, když už ho od smrti dělí jen krůček, všech podvodů zbavit. Podpora, které se mu jako smrtelně nemocnému člověku dostane od ostatních venkovanů, rázem vezme za své. V tomhle filmu ale nejde jen o pohlaví. Yevgeniy Tsyganov natočil citlivý příběh o křehkosti těla, identity i postavení ve společnosti.

IMDb  66 %
Voyo
Drama na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Muž, který všechny překvapil online

Muž, který všechny překvapil online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Muž, který všechny překvapil obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Muž, který všechny překvapil, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Muž, který všechny překvapil postavy.

Muž, který všechny překvapil recenze a hodnocení

Tvůj názor na Muž, který všechny překvapil?