FB pixel TP pixel
World's Greatest Palaces
World's Greatest Palaces

Nejkrásnější paláce světa

World's Greatest Palaces
Velká Británie | 2019 | Dokumentární seriály | Cestopis | 60 minut | 1 řad(a) | 10 epizod

Paláce – nejvelkolepější a nejokázalejší domy na světě. Za zlatými branami těchto obřích královských staveb se skrývají neuvěřitelné příběhy, čekající na své odhalení... Seriál Nejkrásnější paláce světa zve na návštěvu do míst, ve kterých sídlila moc. V deseti epizodách postupně ukazuje v plné kráse...

Paláce – nejvelkolepější a nejokázalejší domy na světě. Za zlatými branami těchto obřích královských staveb se skrývají neuvěřitelné příběhy, čekající na své odhalení... Seriál Nejkrásnější paláce světa zve na návštěvu do míst, ve kterých sídlila moc. V deseti epizodách postupně ukazuje v plné kráse nejluxusnější historické rezidence ze všech koutů naší planety. Ponořte se do příběhů o králích a královnách, kteří byli v těchto přepychových prostorách jako doma, a odhalte tajemství architektů, stavitelů a dvořanů, kteří těmto místům vdechli život. Zavítáme do tak slavných paláců, jako je londýnský Hampton Court, kde Jindřich VIII. kvůli námluvám Anny Boleynové změnil směr dějin. Nemine nás vídeňský Schönbrunn, kde v roce 1762 šestiletý geniální chlapec Wolfgang Amadeus Mozart odehrál koncert pro císařskou rodinu. Nebo se podíváme do pohádkového německého hradu Neuschwanstein, jenž je tak překrásný, že se turisté ochotně prodírají bavorskými horami, aby ho aspoň zahlédli. Seriál Nejkrásnější paláce světa zachycuje 500 let historie a zahrnuje sídla tak významných královských rodů, jako jsou Tudorovci, Habsburkové nebo Bourboni. Vydejte se na výlet od středověkého zámku ve francouzském Fontainebleau až po anglický Kensingtonský palác, kde i dnes žije současná královská rodina.

IMDb  74 % CSFD  81 %

Nejkrásnější paláce světa online

Sledovat Nejkrásnější paláce světa online můžeš na Prima Videopůjčovna. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Nejkrásnější paláce světa online, zda je ke stažení a zda má Nejkrásnější paláce světa dabing nebo titulky.

Prima Videopůjčovna
Prima Videopůjčovna
český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 22. 4. 2021
Cena nezjištěna

Nejkrásnější paláce světa recenze a hodnocení

Tvůj názor na Nejkrásnější paláce světa?

V seriálu Nejkrásnější paláce světa hrají Christien Anholt.

Seriál Nejkrásnější paláce světa můžete vidět na Prima Videopůjčovna.

Seriál Nejkrásnější paláce světa je online na Prima Videopůjčovna, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.