FB pixel TP pixel
The Restless
The Restless

Neúnavný

The Restless
Belgie | 2021 | Drama | Rodinné vztahy | 117 minut

Úspěšný malíř a umělec Damien (Damien Bonnard) je ženatý s restaurátorkou nábytku Leilou (Leila Bekhti). Užívají si nekonvenční, bohémský život se synkem Aminem, který zbožňuje ztřeštěné výstřelky svého impulzivního otce. Pravdou ovšem je, že Damien trpí bipolární poruchou a Leila rozpoznala v jeho ...

Úspěšný malíř a umělec Damien (Damien Bonnard) je ženatý s restaurátorkou nábytku Leilou (Leila Bekhti). Užívají si nekonvenční, bohémský život se synkem Aminem, který zbožňuje ztřeštěné výstřelky svého impulzivního otce. Pravdou ovšem je, že Damien trpí bipolární poruchou a Leila rozpoznala v jeho nevyzpytatelném chování začátek manické epizody, která v závažných případech končí na psychiatrii. Kam až sahají hranice důvěry a lásky? Tato témata, která se ve filmech Joachima Lafosseho opakovaně objevují, jsou zde nahlížena skrze nepřikrášlený pohled do zákulisí duševní poruchy.

Hrají: Leila Bekhti, Damien Bonnard, Gabriel Merz Chammah, Patrick Descamps, Luc Schiltz, Jules Waringo, Alexandre Gavras, Joël Delsaut, Colette Kieffer, Léo Delsaut, Dani Iffland-Stettner

Režie: Joachim Lafosse

IMDb  66 %

Neúnavný online

Sledovat Neúnavný online můžeš na HBO Max. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Neúnavný online, zda je ke stažení a zda má Neúnavný dabing nebo titulky.

HBO Max
HBO Max
anglické titulky | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 11. 9. 2022
Předplatné za 199 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Neúnavný recenze a hodnocení

Ve filmu Neúnavný hrají Leila Bekhti, Damien Bonnard, Gabriel Merz Chammah, Patrick Descamps, Luc Schiltz, Jules Waringo, Alexandre Gavras, Joël Delsaut, Colette Kieffer, Léo Delsaut, Dani Iffland-Stettner.

Film Neúnavný režíruje Joachim Lafosse.

Film Neúnavný má 117 minut.

Film Neúnavný můžete vidět na HBO Max.

Film Neúnavný je online na HBO Max, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.