FB pixel TP pixel
The Ref
The Ref

Nezvaný host

The Ref
USA | 1994 | Komedie | Vánoce | 97 minut

Blíží se Vánoce a profesionálnímu bytaři Gusovi, který si zakládá na tom, že mu žádný zámek neodolá, vrcholí zimní sezóna. Tentokrát si ale nevybral správný dům a poněkud ho zaskočila nekonvenční bezpečnostní opatření. A tak se na svém útěku před vánočně podrážděnou policií neprozřetelně rozhodl, že...

Blíží se Vánoce a profesionálnímu bytaři Gusovi, který si zakládá na tom, že mu žádný zámek neodolá, vrcholí zimní sezóna. Tentokrát si ale nevybral správný dům a poněkud ho zaskočila nekonvenční bezpečnostní opatření. A tak se na svém útěku před vánočně podrážděnou policií neprozřetelně rozhodl, že si pro jistotu vezme rukojmí. Ani tentokrát si ovšem nevybral nejlépe, neboť Carolina a Lloyd, které uvěznil v jejich vlastním domě, mají úplně jiné starosti. Právě totiž vrcholí jejich vleklá manželská krize, a tak se smolař Gus, navzdory hrozivé pistoli a zavilému pohledu, ocitá velice často na vedlejší koleji.

IMDb  69 % CSFD  70 %

Nezvaný host online

Sledovat Nezvaný host online můžeš na Stream. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Nezvaný host online, zda je ke stažení a zda má Nezvaný host dabing nebo titulky.

Stream
Stream
český dabing | od 27. 12. 2021
Zdarma

Nezvaný host obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Nezvaný host, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Nezvaný host postavy.

Nezvaný host zajímavosti

Tržby v českých kinech
265 661 Kč
Návštěvnost v českých kinech
10 901 diváků

Nezvaný host recenze a hodnocení