FB pixel TP pixel
Knife in the Water
Knife in the Water

Nůž ve vodě

Knife in the Water
Polsko | 1962 | Drama | Psychologické | 94 minut

Psychologické drama z prostředí Mazurských jezer, ve kterém se představí pouze tři postavy, předvádí mužskou ješitnost i morální úpadek, konflikt sobectví finančně zajištěného novináře a pozérství bezejmenného studenta za přihlížení cynické manželky. Příběh začíná v autě během cesty Andrzeje a Kryst...

Psychologické drama z prostředí Mazurských jezer, ve kterém se představí pouze tři postavy, předvádí mužskou ješitnost i morální úpadek, konflikt sobectví finančně zajištěného novináře a pozérství bezejmenného studenta za přihlížení cynické manželky. Příběh začíná v autě během cesty Andrzeje a Krystyny k jezeru, když náhle porazí mladého muže stopujícího uprostřed silnice. Andrzej muži navrhne, aby s nimi jel kus cesty. Později, místo rozloučení, mladíka pozve na společnou jednodenní projížďku na plachetnici. Mladý muž nabídku přijímá, přestože nemá žádné znalosti o plachtění.... Dobře vystavěný scénář, děj situovaný na omezeném prostoru automobilu a lodi, atmosféra, herecké výkony a vynikající kamera (kterou vedl Jerzy Lipman), zůstávají přednostmi filmu. Jeho název odkazuje na důležitou scénu, v níž Andrzej v náznacích popichuje mladíka kapesním nožem, který následně úmyslně upustí do vody.

Nůž ve vodě obsazení

Herci: Roman Polanski

Režie: Roman Polanski

IMDb  74 % Kinobox  74 % Nůž ve vodě CSFD 78 %
Voyo
Drama na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Nůž ve vodě online

Zde ti nabídneme, kde sledovat Nůž ve vodě online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Nůž ve vodě dabing nebo titulky.

Nůž ve vodě celý film online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Hlídat, kdy bude mít Nůž ve vodě Netflix, Voyo a další
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Nůž ve vodě recenze a hodnocení

Ve filmu Nůž ve vodě hrají Roman Polanski.

Film Nůž ve vodě režíruje Roman Polanski.

Film Nůž ve vodě má 94 minut.

Film Nůž ve vodě není zatím nikde online.

Film Nůž ve vodě není zatím kde sledovat.