FB pixel TP pixel
Infamous

Pochybná sláva

Infamous
USA | 2006 | Drama | Krimi drama | 110 minut

Film vypráví příběh amerického spisovatele Trumana Capoteho, který se otevřeně hlásil ke své homosexuální orientaci. Na začátku zastihuje Capoteho jako bezstarostného a veselého muže, jenž se s grácií pohybuje ve vybrané společnosti, která se schází v manhattanských kavárnách. Postupně však spisovat...

Film vypráví příběh amerického spisovatele Trumana Capoteho, který se otevřeně hlásil ke své homosexuální orientaci. Na začátku zastihuje Capoteho jako bezstarostného a veselého muže, jenž se s grácií pohybuje ve vybrané společnosti, která se schází v manhattanských kavárnách. Postupně však spisovatel o klid přichází, protože se čím dál víc nechává strhnout jedním neobvyklým případem vraždy. V hlavních rolích filmu režiséra Douglase McGratha (Nicholas Nickleby, Emma) se představují Toby Jones (Barevný závoj), Sandra Bullock (Crash) a Daniel Craig (Casino Royale).

IMDb  71 %
Voyo
Drama na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Pochybná sláva online

Pochybná sláva online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Pochybná sláva obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Pochybná sláva, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Pochybná sláva postavy.

Pochybná sláva recenze a hodnocení

Ve filmu Pochybná sláva hrají Sigourney Weaver, Toby Jones, Gwyneth Paltrow, Sandra Bullock, Isabella Rossellini, Peter Bogdanovich, Jeff Daniels.

Film Pochybná sláva režíruje Douglas McGrath.

Film Pochybná sláva má 110 minut.

Film Pochybná sláva není zatím nikde online.

Film Pochybná sláva není zatím kde sledovat.