FB pixel TP pixel
Totally True Love
Totally True Love

Pravá Láska

Totally True Love
Norsko | 2011 | 83 minut

Atmosférická a hvězdně obsazená adaptace klacického hororového příběhu od Henryho Jamese. Mladá a nezkušená vychovatelka je najata na hlídání dvou čerstvě osiřelých dětí jejich strýcem v jeho velkém venkovském sídle. Brzy se jí začnou zjevovat duchové, které nikdo jiný nevidí - a zanedlouho dospěje ...

Atmosférická a hvězdně obsazená adaptace klacického hororového příběhu od Henryho Jamese. Mladá a nezkušená vychovatelka je najata na hlídání dvou čerstvě osiřelých dětí jejich strýcem v jeho velkém venkovském sídle. Brzy se jí začnou zjevovat duchové, které nikdo jiný nevidí - a zanedlouho dospěje k velmi znepokojivému zjištění, že děti v její péči pronásleduje něco zlého. Dozví se, že její předchůdkyně a její zlotřilý milenec zemřeli za velmi podivných okolností - a že oba trávili před smrtí nejvíce času právě s Florou a Milesem. Jsou snad oba milenci oněmi duchy, kteří se zjevují nové vychovatelce? A jsou ony nadpřirozené úkazy opravdu tím, čím se zdají být? Nebo jde jen o výplod její vlastní fantazie? Snímek je brilantním převedením Jamesovy novely na filmové plátno - evokativní drama plné hrozivých náznaků a děsivé dvojznačnosti."

IMDb  68 %
Voyo
na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Pravá Láska online

Pravá Láska online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Pravá Láska obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Pravá Láska, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Pravá Láska postavy.

Pravá Láska recenze a hodnocení

Ve filmu Pravá Láska hrají Maria Annette Tanderod Berglyd, Otto Garli, Aurora Bach Rodal, Vilde Fredriksen Verlo, Kristin Langsrud, Peder Holene, Sigurd Sathereng.

Film Pravá Láska režíruje Anne Sewitsky.

Film Pravá Láska má 83 minut.

Film Pravá Láska není zatím nikde online.

Film Pravá Láska není zatím kde sledovat.