FB pixel TP pixel
Scooby-Doo! Winter WonderDog
Scooby-Doo! Winter WonderDog

Scooby Doo: Zimní superpes

Scooby-Doo! Winter WonderDog
USA | 2002 | Animované filmy | Pro kluky | 90 minut

Oslavte zimu ve Scoobyho stylu: Scooby-Doo a parta Záhady, s.r.o. se utkají se svátečními strašáky, mrazivými nocemi a – jejda – s duchem Vánoc, který chce každému popřát strašidelné Vánoce! V této kolekci mrazivých skopičin vyřeší Scooby-Doo a jeho parta sérii záhad, aby zabránili skupině hrozivých...

Oslavte zimu ve Scoobyho stylu: Scooby-Doo a parta Záhady, s.r.o. se utkají se svátečními strašáky, mrazivými nocemi a – jejda – s duchem Vánoc, který chce každému popřát strašidelné Vánoce! V této kolekci mrazivých skopičin vyřeší Scooby-Doo a jeho parta sérii záhad, aby zabránili skupině hrozivých lumpů ukrást ducha zimy! Epizody: 1. Louskáček Scooby 2. Aljašský král zbabělců 3. Strašidelná noc se sněhovou příšerou 4. Sněžný přízrak

Hrají: Frank Welker, Casey Kasem, Don Messick, B. J. Ward, Heather North, Marla Frumkin

Režie: Iwao Takamoto, William Hanna

IMDb  64 %

Scooby Doo: Zimní superpes online

Sledovat Scooby Doo: Zimní superpes online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Scooby Doo: Zimní superpes online, zda je ke stažení a zda má Scooby Doo: Zimní superpes dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | původní znění | SD kvalita | od 12. 2. 2023
Půjčení za 59 Kč Nákup za 279 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Scooby Doo: Zimní superpes recenze a hodnocení

Tvůj názor na Scooby Doo: Zimní superpes?

Ve filmu Scooby Doo: Zimní superpes hrají Frank Welker, Casey Kasem, Don Messick, B. J. Ward, Heather North, Marla Frumkin.

Film Scooby Doo: Zimní superpes režíruje Iwao Takamoto, William Hanna.

Film Scooby Doo: Zimní superpes má 90 minut.

Film Scooby Doo: Zimní superpes můžete vidět na iTunes.

Film Scooby Doo: Zimní superpes je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.