FB pixel TP pixel
Simon & the Oaks

Šimon a duby

Simon & the Oaks
Německo | 2011 | Pohádky | Rodinné | 122 minut

Do malé norské vesničky zavítá v předvánočním čase dívka Sonja v doprovodu lupičů, kteří ji drží v zajetí. Vesnice je zakletá, stejně jako celé království. Král kdysi dávno ztratil svou jedinou dceru, která v lese hledala Vánoční hvězdu. Nikdy se nevrátila, načež královna zemřela žalem a král Vánočn...

Do malé norské vesničky zavítá v předvánočním čase dívka Sonja v doprovodu lupičů, kteří ji drží v zajetí. Vesnice je zakletá, stejně jako celé království. Král kdysi dávno ztratil svou jedinou dceru, která v lese hledala Vánoční hvězdu. Nikdy se nevrátila, načež královna zemřela žalem a král Vánoční hvězdu proklel. Na království sestoupila tma a smutek. Mudrc předpověděl, že když se mu do deseti let podaří hvězdu rozzářit, dcera se vrátí domů. Devět let už uplynulo a zůstává poslední naděje.

IMDb  64 %

Šimon a duby online

Sledovat Šimon a duby online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Šimon a duby online, zda je ke stažení a zda má Šimon a duby dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 1. 1. 2021
Předplatné za 155 Kč

Šimon a duby obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Šimon a duby, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Šimon a duby postavy.

Šimon a duby recenze a hodnocení