FB pixel TP pixel
Snow Falling on Cedars

Sníh padá na cedry

Snow Falling on Cedars
USA | 1999 | Drama | Zakázaná láska | 127 minut

Na San Piedru, jednom z malých ostrůvků v Pacifiku, žili po léta pohromadě Američané a Japonci. Právě tady se zrodila láska mezi Ishmaelem a japonským děvčátkem Hatsue, které v dospívání přerostlo v hluboký milostný cit. Zákeřný útok na Pearl Harbor i jejich lásku proměnil v trosky. Hatsue byla, ste...

Na San Piedru, jednom z malých ostrůvků v Pacifiku, žili po léta pohromadě Američané a Japonci. Právě tady se zrodila láska mezi Ishmaelem a japonským děvčátkem Hatsue, které v dospívání přerostlo v hluboký milostný cit. Zákeřný útok na Pearl Harbor i jejich lásku proměnil v trosky. Hatsue byla, stejně jako všichni ostatní japonští obyvatelé, odsunuta do pracovního tábora, kde si pak našla svého muže. Ishmael oblékl uniformu, aby se domů vrátil jako invalida a zatrpklý samotář. Píší se 50. léta a zdá se, že antagonismus podnícený válkou, je zapomenut. Ale soud s manželem Hatsue, který byl obviněn z vraždy potvrzuje, že tomu tak ani zdaleka není a mít šikmé oči je samo o sobě stále chápáno jako provinění. Celého přelíčení se účastní i Ishmael, jenž po otci převzal vydávání místních novin. Právě on objeví nezvratný důkaz o Kazuově nevině. Ale právě Kazuo mu vzal to nejcennější, co v životě měl...(oficiální text distributora)

IMDb  68 %
Voyo
Drama na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Sníh padá na cedry online

Sníh padá na cedry online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Sníh padá na cedry obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Sníh padá na cedry, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Sníh padá na cedry postavy.

Sníh padá na cedry zajímavosti

Rozpočet
35 000 000 $
Celosvětové tržby
23 049 593 $
Tržby v USA
14 417 593 $
Tržby v českých kinech
243 366 Kč
Návštěvnost v českých kinech
3 225 diváků

Sníh padá na cedry recenze a hodnocení